Упропасти жељу

  1. i dodje azdaja i oduva ti zamak

    zelim da pokvarim zelju nekome

  2. Ko drugome želju kvari minuse dobija.Nekome si upropastila san iz detinjstva, i taj neko je otvorio još 5 profila na Vukajliji koje je posvetio tvom sistemskom uništavanju.I taj neko je super ultra mega giga genije, pa moderatori ne mogu da ga uhvate in za glavu ni za rep.

    Želim da jedem sladoled zimi.

  3. Odes u prodavnicu,kupis kesicu sa prahom pomocu kojeg se pravi sladoled,stignes kuci,napravis ga,ali se na kraju ispostavi da je bio pokvaren i ti ga bacis.....
    ----------------------------------------------------------------------
    Zelim da danas idem u soping!

  4. Odeš, potrošiš sav keš i ćale te izbaci iz kuće, i postaneš beskućnik, pereš ljudima kola za kintu, spavaš u kartonskoj kutiji, i moraš da zapališ sve stvari koje si kupila da bi se zagrejala, i dalje nije dovoljno, i dobiješ promrzline, odvedu te u bolnicu i odseku prste, ali dobiješ gangrenu i umreš....
    Jebiga!
    -------------------------------------------------------------------
    Želim smisao!

  5. Shvatis smisao(pretpostavljam da mislis na smisao zivota)i shvatis da je zivot sranje,padnes u depresiju i koknes se.-------------------------------------------------------
    Zelim da odem na havaje.

  6. Odeš na Havaje, uđeš u vodu, sav srećan, i proguta te tigrasta ajkula (ima ih mnogo tamo).
    ------------------------------------------
    Želim razlog?

  7. I dobijes ga,ali ti shvatis da to nije pravi razlog i ti ga ne prihvatis i eto...
    _______________________________________________
    Zelim da idem u Egipat...

  8. Odes u Egipat,ali cim odes sa aerodroma,otme te neki arapin i natera te da mu budes zena u haremu do kraja tvog zivota.------------------------------------------------------------------------------------------
    Zelim da dobijem ideju za extra def.

  9. I dobijesh i napishesh i sve ti full, pochnesh da dobijash prve pluseve i sve... I onda dodje neki nadrkani shaljivi lik i napishe svoju nadrkanu definiciju i dobije 8 puta vishe pluseva od tebe i onda tvoju def niko vishe ne gleda...

    _________________________

    zhelim i ja da upoznam viktorijuuuuuu

  10. I upoznaš je, i ona kaže dubokim glasom: Ćao, ja sam VIKTOR..
    Najbolje je nekvariti fantazije. :D
    ---------------------------------------------------------
    Želim prosvetljenje.

  11. Istog trenutka udari te struja i zasvetlis kao sunce!:-)
    Zelim da vratim vreme i da ponovo imam 6 godina!:-)

  12. Vratiš vreme i imaš opet 6 godina i OPET moraš u školu....
    ------------------------------------------------------
    Želim mudrost.

  13. Nađeš knjigu svog znanja sveta i postaneš ultra pametan.Tada skontaš da je sex sa kozom extra stvar...dalje ne bih da pričam šta ćeš raditi.:)
    -----------------------------------------------------------
    Želim da uđem kroz televizor sa puškom kad je na njemu Sanja Marinković i Jelena Alimpić

  14. I uspeš u svom planu, ali zaboraviš metkove (ili metke, ili metake...metkovake? Metšljbljzljudba...ke? Znaš na šta mislim!)....
    -------------------------------------------
    Želim mir.

  15. Rikneš, i dobiješ ga zauvek (pu,pu,ne daj Bože)
    --------------------------------------------
    Ja bih voleo da znam šta hoću

  16. znas ti tako sta oces al ti pukne mozak od tolikog znanja
    ...
    ocu jesicu albu)valjda se tako pise al nije ni bitno)

  17. Dobijes je,ali otkrijes da je tranvestit.
    ........................................
    Zelim da budem slavan i bogat(al sam skroman)

  18. i postanesh slavan i bogat. I zbog svoje skromnosti razvijesh sindrom podvojene lichnosti. Tvoje alfa ja je slavan ibogt serijski ubica, a tvoje alternativno ja je... skromni serijski ubica. Zglavish u cuzi, sa duplom kaznom, samo shto tvoje bogato i razmazheno ja to ne mozhe da izdrzhi, i obesi se, a samim tim i tvoje alternativno ja...

    ___________________________

    zhelim da se pojavi prineza na belom konju, muka mi od princheva!!!

  19. pojavi se ali...........bas mi je zao ipak je to princ sa malo vecim sisama

    zelim da zelim

  20. I želiš, i želiš sve sve sve, i svatiš da nećeš dobiti ič, pa se samoubivaš fenom u kadi...
    ------------------------------------------------
    Želim da prestanem sa zen željama.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.