Упропасти жељу

  1. I dobijes takav krevet a sa njim nekog rasnog crncugu koji te razvali pa posle tri dana ne mozes da dodjes sebi od umora. zelim da nisam tako nervozna!

  2. opustish se i jedino mesto gde ne zakasnish je tvoja sahrana...

    __________________________

    zhelim da pusto ostrvo, devojku koju volim i zalazak sunca (koji stalni epiteti, kakav prokenj...)

  3. dobijes pusto ostrvo, djevojku koju volis i zalazak sunca, ali na tom ostrvu vulkan koji je spavao prethodnih 16500 godina bas tad proradi...
    ------------------------------------
    zelim radno mjesto koje ima veze sa onim za sta sam skole ucila.

  4. dobijesh radno mesti, ali i shefa koji te toliko isfrustrira da padnesh u depresiju i izvrshish samoubistvo...

    _____________________________________________

    zhelim da ukinu americhko rvanje (ono shto je nekada bilo UFC, a sada je WWA ili tako neshto, ne pratim...)

  5. Kad ne pratis,sta ti smeta?!>:-D ...Ukinu,al` umesto toga ti dodju kuci!
    Zelim da zivim sa Garfieldom!:)

  6. dobijesh uz garfielda i onog njegovog vrljavog gazdu...
    Zhelim da se razbolim i umrem... dobro, ne stvarno, ali ne vidim da je neko pozheleo ovako neshto ;)

  7. ahahahha!:)))Pa,umres,ali se vrati vreme i ti ponovo budes ziv...(ne vidim da sam ti upropastila zelju,ali ipak...)
    Zelim da sneg zaveje Kragujevac ,toliko,da objave prestanak rada skole!:)

  8. I sneg je zavejao kragujevac, ali zabole to direktora škole, on i dalje insistira da morate u školu. Kakav, bre, sneg? Pa šta ako je sneg? Ima da ideš, bre! :)

    Želim.

  9. Zelis tacku!!! Nema problema!!! Dobijes tacku i uz tacku prokislu crknutu macku koja zadnjim atomima zivotne snage skoci i izvadi ti oko!!!

    Zelim da mi buduci muz bude peder ili jos bolje pedercina

  10. aha, ali shvatis da ima ljubavniCU!

    zelim da uvek imam sta da zelim

  11. Super, želja ti se ispunjava, pun si sebe, srećan si i onda dosadiš sebi koliko ti je u životu sve savršeno...

    Želim da vratim vreme unazad u tačno određen trenutak.

  12. i u tom trenutku neocekivani preokret se desava na twebe pada klavir sa desetog sprata

    zelim da mi se svaka zelja ostvari

  13. Zbog prostorno-vremensko-energetsko-mesno-prerađevinskog paradoksa ne ostvare ti se sve želje, jer ti je podsvesno želja bila: da ti se ne ostvare sve želje. Otvorila se crna rupa i progutala ceo univerzum...

    Želim da budem ziljava pička.

  14. I ti budeš ziljava pička, ali ti Matriks zalepi usta k'o Kijanuu Rivsu u istoimenom filmu i ti više ne možeš da se slikaš napućen u WCu i pogubiš sve prijatelje na fejsu.

    Oću kocku iz bostana.

  15. I dobiješ kocku iz bostana, a ona bude toliko sočna i slatka, da uzmeš još jedno parče, pa još jedno, pa tako ceo bostan, i nakon čega dobiješ takav proliv da ne ustaješ ceo dan sa WC šolje...

    Hoću da letim...

  16. I ti letiš, letiš, letiš i odnekud se ispred tebe stvori avion Montenegro airlinesa i ti jasno vidiš pilotovu dilemu u očima: "Da li da usporim i izvršim polukružno okretanje uz pomoć vazdušnog koridora ili me mrzi?" i sa užasom zaključuješ da ga mrzi i poslednje čega se sećaš je tvoj pad u ataru sela Petlovac i sina Dragana koji te veselo izveštava da je tata sad otišo do pošte da okrene bratanca koji zna čiču što namešta koske stras boža da te ovi lekari iz hitne pomoći iz čaršije ne urnišu.

    Hoću da pevam na MESAM-u.

  17. e ne moze!!! :D
    _________________
    hocu da ova igra nastavi da se igra onako puno kao pre par meseci...

  18. I nastavi, ali svi počnu da pišu nezanimljive odgovore, dođe Kajzen i sve nas pobije...
    Želim da su vicevi o plavušama istiniti.

  19. Svi vicOvi o plavusama su istiniti a ti se sutra ujutru budis i shvatas da si ofarban u plavo.

    Zelim masnih cvaraka.

  20. Klanje svinja kod komsije. Kile i kile masnih cvaraka se naprave i komso kakav je dobar donese ti cvaraka. I ti tako nadrkan jedes i jedes i jedes i ugojis se i pocnu da te zajebavaju da izgledas ko sumo rvac. Vest se brzo procuje svetom. To cuju isto tako nadrkani sumo rvaci i dodju da sa nemerom da te prebiju. Ali kada shvate da si mnogo deblji od njih pocnu da te postuju kao bozanstvo. I odnesu te u Kinu, Japan, odakle su vec i tamo SVAKI DAN MORAS DA JEDES PECENE KEROVE, GLISTE, CRVE, LARVE I TA SRANJA!!! Posle par godina shvatis da to nije zivot i prestanes da jedes ta sranja. I smrsas. I posto vise nisi bozanstvo bezboznicki sumo rvaci krenu da te karaju u dupe da se izive posto nemogu da nabave picku za sebe. Svidi im se to i zatvore te u tamicu i seksualno se izivljavaju nad tobom do kraja njihovih zivota (posto debele stoke zive po 40 godina). I ti nadzivis njih i smoris se narednih 15 godina u tamici zakljucan, poludis potpuno. I puste te nepolje sa 95 godina. Kad skontaju da si lujka rese da te ubiju. I ubiju te jebiga...

    Zelim da imam specijani BMW sa kojim je nemoguce doziveti saobracajku!
    aj ovo pokvarite ;)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.