Упропасти жељу

  1. има квргава колена

    Желим да отворим ресторан.

  2. Otvorila si i na svečanom otvaranju su se svi tvoji gosti potrovali i umrli u najgorim mukama. Pazarila si doživotnu robiju.

    Želim da upoznam Nadlanu.

  3. Длан не може да излази до 50е из куће. Мама је казнила јер није урадила у другом разреду домаћи из познавања природе.

    Желим да будем министар без портфеља.

  4. I zaista ti da Tadić mandat, ali nigde portfelja za tebe, muvaš se okolo po zgradi Vlade, nigde da sedneš, stojiš ko majmun, dobiješ proširene vene, iskomplikuje se to... Sledeća scena: piješ koktele sa Slobom, Kenedijem i Nenadom Bogdanovićem, a Elvis vam svira na uvce.

    Želim da na mene padne teg od 16 tona!

  5. Teg je padao pravo na tebe sa neke novogradnje,ali iznenada Spajdermen ti je spasio zivot,tako sto je zadrzao teg svojom mrezom.

    Zelim da znam sta da pozelim.

  6. I spoznaš svoju želju,prosvetljen..ali,avaj!Tvoja želja postade da nikad ne prestaneš da želiš...

    Epilog:Željan svega,uvek.Oprezno sa željama!

    Želim da me na jedan dan svi ostave na miru!!!

  7. I ostave te i to zaključanu u podrumu bez vode pa ceo dan iskoristiš u dozivanju onih za koje si poželela da te ostave na miru.

    Želim da dočekam smak sveta.

  8. Po Majanskom kalendaru smak sveta ce biti 2012e godine u decembru,znaci uskoro.Docekaces smak sveta,tako sto ces ga prespavati.

    Zelim da "ovnam headshotom" iz snajperke jednog nuba sto me nervira,u stvarnom zivotu.

  9. Upucao si ga i kasnije saznao da ti je on zapravo davno izgubljeni brat blizanac.

    Želim da otkrijem lek protiv raka.

  10. Uh, ovo je moja oblast. I otkriješ ga i dobiješ Nobela, i taman kada udje u primenu dodje se do saznanja da on utiče na moždane ćelije. Svako ko proba tvoj lek gubi pamćenje i 100% se izleči od raka...Nedugo zatim ispred tvoje nove vile ubija te nesrećna devojka koju je ostavio mladić zbog gubitka pamćenja usled lečenja tvojim lekom...

    Želim da na naše tržište dodju niskobudžetne avio-kompanije!

  11. Па да, после не да ће испадати шрафови, него и неће бити шрафова! Авиони ће бити направљени од картонских кутија и селотејпа.

    Желим да се вратим 9 година уназад!

  12. Vratiš se u trenutku kad je Ostoja unosio dizalicom klavir u kamion, pukne kanap dizalice i padne ti klavir na glavu.

    Želim da me prodavačice ne prate po celom butiku.

  13. Престаће да те прате, али ћеш ти и даље да се окрећеш панично за собом...цео живот...

    Хоћу да ме хоће једна.

  14. Пожелеће те, затим ће те скувати, пасирати и дати гудама за вечеру.

    Желим да пролеће пожури мало са доласком...

  15. E ne može! Kako misliš da ti napravim hiljadu i jednu grudvu i dva sneška?

    Želim da imam popust u svakoj kafani u gradu. Bar 20% od cena.

  16. Dobio si 20% popusta u svim kafanama ali su cene alkoholnih pića skočile za 40%

    Hoću da napravim prvi teleport.

  17. Napravio si ga i otišao na najlepše pusto ostrvo na svetu,da bi ti se tamo teleport pokvario. Ostajes zauvek sam u toj vukojebini.

    Želim da sve što počnem da radim,uradim uspešno.

  18. I uspeo si, nažalost izabrao si da da budeš pajdoman i super ti ide, toliko da si prestao da radiš bilo šta drugo.

    Želim da diplomiram do godine.

  19. diplomiras i ne moz da nadjes posao nigde.

    zelim da ozdravim

  20. Ozdraviš i zgazi te auto

    Želim da moj pas progovori

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.