Упропасти жељу

  1. Na žalost, pobedi Atlantida, proslavi se, snimi masu albuma za RTS i EMI, pa ih nafuraju toliko da se ta vrsta metala smuči čak i malobrojnim entuzijastima koji su ga pre toga voleli. Reakcija muzičkih kuća bude surova: odmah se povlače iz prodaje ne samo svi njihovi albumi, već kod nas propadne Kraljevski apartman. Kreće serija nesreća: Iron Maiden uništi ogromni oživeli hologram Edi, Haloween poubija maskirani ubica s nožem. WASP napadnu ose i izbodu ih do smrti, Motley Crew stradaju u automobilskoj nesreći. Elisu Kuperu odgrize jezik slepi miš koga je ovaj pokušao da pojede na stejdžu, a KISS živi izgore kad im vatromet na koncertu krene naopako. I naravno, AC/DC sprži struja iz pokvarenog pojačala.

    Želim da Pink preimenuje svoj šou Zvezde Granda u Zvezde Grajnda, i da umesto Stoje svira Napalm Death, umesto Cece Extreme Noise Terror, a umesto Cakane Anal Cunt!

  2. Sasa Popovic je otkrio hormonalni napitak kojim se povecava rast svih ekstremiteta i otkriva tajnu jedino Eri Ojdanicu koga imenuje za dozivotnog urednika Star Grand Mega Show-a.Isti se zaklinje na grobu Ljube Zemunca da nikada elektricni bol za usi ne moze da zameni u narodu voljeni turbo folk.

    Zelim da Era Ojdanic postane moderator na Vukajliji.

  3. Postao je Era moderator na Vukajliji,ali mu je Vukajlija rekao da je selja i dao mu zvanje moderatora na Seljakliji.

    Želim da se ceo svet podeli na crnce i belce,al da crnci budu belci,a belci crnci.

  4. I bude tako i na kraju nas osvoje vanzemaljci, porobe nas, i krenu da prave komplete za sah od nas.

    Zelim da znam zasto.

  5. Zato što su na njihovoj rodnoj planeti kompleti za šah napravljeni od zemljana ilegni. Može se nabaviti samo ispod tezge a prosečnog vanzemaljca košta k'o Svetog Gn'garanga sarmuljak.

    Želim da autobusi budu napravljeni od gume

  6. Auuu! Ti izgleda nikad nisi osetio kako smrdi zapaljena guma! Pošto se radom mašine greju, izgori nekoliko autobusa, u smrt odvedu tristotinak putnika, a od gušenja umre i poneko u blizini. Onda zabrane autobuse, i svi moraju da kupe kola, nastupa povećana emisija CO2, globalno zagrevanje, povećana potrošnja nafte, usled toga rat na Bliskom istoku, Iran najzad napravi A-bombu, lokalni nuklearni sukob, preraste u globalni, kraj civilizacije, a za nekoliko godina i celokupnog čovečanstva i živog sveta na Zemlji uopšte!

    Želim da mi se gornji crnjak u potpunosti ostvari.

  7. Ostvario se. Osim jednog zanemarljivog dela. Ostao si živ. Samo ti.

    Želim da mi se ispuni sve što poželim.

  8. i zelja ti se ispuni i nakon svih iskoriscenih zelja neznas sta ces pa umres od muke.

    zelim da vratim 2 godine zivota nazad?

  9. vremeplov se pokvario..ne može biti spreman za upotrebu i put kroz vreme tek za 2 god

    želim da se ljubim

  10. To trenutno ne mozes jer su ti se pokvarili svi zubi,i smrdi ti iz usta na crkotinu! :)

    Zelim da me svako jutro ceka skuvana kafa!

  11. i dodjes kod mene i zelja ti se ispuni ali onda naidje bd i upropasti ti zelju.

    zelim da vodim ljubav sa energijom?

  12. slab si za nju
    želim da čujem šta bora želi

  13. zelja ti se nece ispuniti jer je prso

    zelim da vidim energiju?

  14. nemaš to čulo

    želim da vidim koliko je bora prso

  15. Dušo, to ćeš videti,ali ćete već biti u braku i imati sitnu decu,pa nećeš imati kud nego da trpiš njegovu prsotinu!

    Želim da upropastim želje svima!

  16. sram te bilo !
    sam protiv svih boro..to ne prolazi

    želim da bora skine kaput

  17. Skinuo je i nema ništa ispod. Ima sise. Prave, ženske.

    Želim da napišem narodnjački ultra hit.

  18. Po ko zna koji put..to je dosadnoooooo

    želim da nateram sebe da želim boru

  19. Не може. Ви' как'а му је фЛизура.

    Хоћу да живим на рачун државе.

  20. hoćeš maro, samo sutra

    želim da gledam boru kako pleše uz šipku..ili na šipci

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.