Упропасти жељу

  1. dobijes 10.000 e, ali ti se neko u porodici razboli, doktori toj osobi daju 10 dana zivota... a neka veoma zajebana operacija sa puno lekova i ostalih shit-ova kosta tacno 10.000 e. a te pare ne mozete da nabavite nigde za 10 dana, samo ti mozes da se zrtvujes i das svoje pare za zivot tebi jako drage osobe...

    zelim da naucim cvecarstvo i osovojim maximalan br. bodova... a pisem u ponedeljak, tako da imam samo danas i sutra za ucenje... xD

  2. Naučiš,osOvojiš,pronađeš šak novu biljnu vrstu,ali ona bude ljudožder i odgrize ti prste,tako da samo možeš da mirišeš cveće...

    Želim da imam slugu koji će da me sluša slepo i bezrezervno,zauvek.

  3. ma to je chisto troshenje para....

    zelim da me nema

  4. i tebe vise ne bude..bar fizicki,ali ti osecas da si jos uvek tu negde jer te proganjaju najlosije definicije sa Vukajlije koje zele da ih prisvojis..

    zelim da mi soba uvek bude cista

  5. i soba ti uvek bude cista, ali ti se mrvice nekim magicnim putem uvek pojavljuju na krevetu... osim toga, sve se blista... xD

    da idem sa Vanjom i Tijanom u NS, u Irish pub, i da pijemo Guinness u neogranichenim kolichinama, i da ga naravno ne moramo platiti... xD

  6. i ti odes sa nama u irish i pijemo Guinness u neogranicenim kolicinama,i naravno,ne moramo to platiti,ali se ti tako ozderes da dobijes trovanje alkoholom..jbg..i Tijana iusto dobije trovanje,samo ja,kao iskusni pivopija,ostanem trezna..

    zelim da se vratim u Neum na dve nedelje!!

  7. i tamo se smoris i opet dodjes ovde....

    zelim da mi danasnji dan bude savrsen

  8. no can do!!!
    i bude savrsen sve do 23:58,a onda se desi nesto neocekivano ruzno i ti poludis nacisto,sjebe ti se zivot za samo dve minute...

    zelim da odem u Novi Sad..

  9. i odesh... ali je neki freaky old-people seminar i NS je pun staraca koje ne mozhesh da izbegnesh... a i josh ima pun racq fensera... xD

    zhelim da imam 5 kg manje... xD

  10. i imas,ali samo ti se sise smanje!!!

    zelim da "Baksuzni Shishmish" ugine!!!!

  11. i ugine, ali te njegov duh proganja 24/7 i ti poludish i bacish se sa 3. sprata, ali ne umresh nego samo polomish vilicu i onda te duh josh vishe proganja, ali sam ti se i smeje... xD

    zhelim da se za Novu godinu extremno provedem... xD

  12. kao prvo-jedi govna!! ;D

    i provedes se,ali na trgu mladenaca,uz zvuke tamburasa i pesme Bonka Zvogdana!!!-njanjanja

    zelim da Lizard prizna svima da slusa narodnjake!!!

  13. hm... like... NOT...
    ok, fine... I admit... slusham narodnjake... ALI samo kad sam primorana... mnogi ljudi koji me okruzhuju pushtaju muziq na telefonu pored mene... i onda ih zbog toga slusham... xD

    zhelim da imam neogranichen kredit na mobilnom, i da ne moram nikako da ga platjam... xD

  14. nisi mi upropastila zelju i zato odbijam da upropastim tvoju..

  15. pa sad... ono... tu zhelju, realno, ne mogu da upropastim... ono... ako neko mozhe, svaka mu chast... xD

  16. I imaš neograničeno kredit na mobu i pričaš bez prestanka i toliko te ozrači mob da dobiješ rak ušne školjke od kojeg rikneš!

    Želim da komšiji crkne bojler jer se nadam da ne peva kad se tušira hladnom vodom!

  17. I komsiji naravno rikne bojler,ali ne samo da peva dok se tusira hladnom vodom nego nema ni zvucnu izolaciju u stanu!!!

    zelim da dobijem volju za ucenjem!!!

  18. i dobijes volju za ucenjem ali preteras i poludis od kolicine informacija koja ti odjednom udje u praznu glavu

    zelim da imam tablu cokolade od od 5kg!

  19. postanes debela i ne mozes vise da sednes u stolicu pored kompa.. nego sve tako moras da stojis i definises :)

    zelim konja u bojama duge

  20. Dobiješ konja,ali te proglase gej-ikonom,pa ne možeš da uživaš samo ti,nego počnu da te spopadaju sa svih strana sveta i oduzmu ti konja iz Udruženja za zaštitu konja u duginim bojama,ti pošašaviš i završiš tužna i sama...:)

    Želim da mi neko maštovito upropasti želju ...da postanem plesačka zvezda :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.