Упропасти жељу

  1. postanes..pa te taj poso smori jer ce te novinari pratiti u stopu..i neces moci normalno da zivis......bzvz:)

    zelim da opet bude vikend

  2. Aaaaa,nije maštovitoooo!!!!

    Bude vikend,ali ga ti prespavaš,pa opet se probudiš u ponedeljak!

    Želim da se moj stan sam od sebe renovra!

  3. Renovira se sam, ali izgubi kontrolu.. istripuje da je umetnik (a nije).. pomesa sve moguce stilove.. pa na kraju izgleda :
    Vrata su ti na krovu, stepenice u spajzu... potkrovlje u podrumu.. podrum na tavanu i sl.. a sve u razlicitom fazonu ...neces moci da se snadjes :)

    Zelim da pomeram stvari pogledom

  4. i pomeras, ali se zajebes i maximalno se ulenjis pa zavrsis kao debela mrcina koju ne mogu da pomere ni dizalicom

    zelim da se moja prezentacija sama od sebe zavrsi

  5. @ RizziMini-Hehehehe,to volim,potrudila se!
    @ hakala :Prezentacija ti se sama završi,ali naopako;počne da se emituje bugarski kung-fu film,umesto onoga što si do sad radio/la...Podsmesi,bruka..al' te ipak pozovu iz Holivuda tražeći otkup prava na tvoju shituaciju:))

    Želim da mi omiljene cipelice na štiklu budu udobnije!

  6. kako da budu udobnije kad svati put kad ih pogledas pocnes da se kajes kolko si ih platila...

    Zelim da pocne raspust..

  7. i pocne raspust,ali ti moras da sljakas ceo raspust za minimalac da bi prehranio porodicu i platio skolovanje,ustajes svakog dana u 4 i ides da fizikalises,a onda,taman kad se ponadas da ce kraj raspusta,a ono profesori strajkuju jos 2 meseca..i ti onda ponovo na sljaku...

    zelim da mi Mozilla radi kako treba!!!

  8. Pocne ona da radi, ali vazda te zajebe neko kad ti rokne virus na prevaru i onda puca, pa ti monitor leti od zida do zida...

    Zelim da imam cistijernu cokoladnog mlijeka!

  9. imas ti cisternu cokoladnog mleka,medjutim,mleko se pokvarilo i postalo toksicno..naravno,promenilo je boju u zeleno,a ti si mislio da je radioaktivno i da se pijuci to mleko postaje super-junak pa si se prezdero..uzalud...

    zelim da citizen vise ne igra ovu igru..

  10. citizen prestane da igra ovu igru... i povuče sa sobom 42 svoja fana iz tajne osvetoljubive organizacije CITIZUS.. zatim ti oni provale u kompjuter gde nadju tvoje kompromitujuće fotografije i okače ih u temu Nadmudrivanje sa slikama IV... Ti se jako iznerviraš i navučeš se na bombone...tako ti svi zubi prsnu.. a svi znamo da mrzis zubara ...

    Ja želim usisivač koji na pravi buku.

  11. Kupis taj usisivac...uzivas u njemu i cistoj kuci...ali primetis neki problem...tisinu!Postajes veoma osetljiva na buku i druge zvukove...izolujes celu kucu od buke spoljasnje sredine,mirna si ali...tako jednog dana dok usisavas zazvoni ti telefon,a tebi samo eksplodiraju bubne opne.

    Zelim da postanem mega popularni DJ!!!

  12. I postaneš, tvoja žurka se organizuje na stadionu, mase skaču uz tvoj program, a onda ti neko zajebe pojačala i ti u tenutku ogluviš od pucanja bubnih opni!!!

    Želim da imisle mašinu koja bi reči koje izgovoriš automatski kucala u Wordu!!!

  13. *vec postoji nesto slicno(program,doduse)..ali ajde:

    Naravno,izmisle oni tu masinu i ti tako pricas i pricas sa kompjuterom i ona to sve kuca u Wordu..dok jednog dana masina ne popizdi od kolicine izgovorenih gluposti koje je morala da iskuca i kako bi ti se osvetila pocne da kuca razne gadosti vezane uz tebe i da ih automatski objavljuje na Vukajliji!A nakon toga se zapali zajedno sa tvojim kompom..

    zelim da imam fotografsko pamcenje!!!

  14. I pogineš u saobraćajnoj nesreći u vlada uzme tvoje telo kao eksperimentalno, oživi te i ugradi fotoaparat u mozak kako bi špijunirala za njih!!!

    Želim da gorivo bude upola jeftinije!!!

  15. I bude,ali zbog niske cene goriva automobili budu prevaziđeno prevozno sredstvo i svi počnu da putuju avionima a kerozin i dalje ostane preskup za tvoj džep.

    Želim kamen mudrosti.

  16. I on ti se stvori u bubregu!

    Želim da sutra bude lep i sunčan dan!

  17. I bude,ali....

    Iznenada ti banu gosti iz Boguizaleđića,sa sve familijom-krupnom i sitnom;trk po pivo,vino,sokove,raspremaj "astal",vadi najbolji servis za ručavanje..Peci prase(koje su doneli-sveže zaklano..)pa sve do kasno u noć,kada jedva dočekaš da se završi i taj dan,a od sunca nisi ni "s" video...:)))

    Želim da pobedim u "Monopolu"! :)

  18. Hmmm...
    Dodje tebi dobra vila Monopola koja se zove Mona Pola i :

    Vila: Juče sam na Vukajliji naišla na tvoju želju i ispuniću ti je ali pod uslovima koje ću ti navesti posle ispunjenja želje. Da li se slažeš?

    VanGoga: Da

    Vila ti ispuni želju, pobediš ti u Monopolu... ona sedi po strani, bodri te... Posle toga, pitaš je koji je uslov... Vila se zlobno nasmeši, pogleda te i nestane...

    2 sata kasnije*

    Dođeš kući i poželiš da odeš na net.. međutim.. otvoriš
    facebook, uloguješ se i Incorrect email/password combination

    otvoriš myspace - Incorrect email/password combination

    yahoo - Incorrect email/password combination

    gmail Incorrect - email/password combination

    Vukajliju - Incorrect email/password combination

    I tada shvatiš da Virtuelna Ti više ne postoji :(

    Želim da glumim u seriji True blood .. al nemojte da me ubiju odmah

  19. Želim da me neko pozove....

  20. I ostvarilo ti se... Pozvali su te iz Laze, da se vratiš...

    Želeo bih da malo odmorim od jebenog posla

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.