Prijavite definicije i postere za BRISANJE!

  1. Желим да уложим жалбу јер ми је обрисан постер (онај са Сашом Поповићем). Мало ми је глупо што сад једем говна и жалим се по форуму, али волео бих да чујем неко образложење.

  2. Позивао си на смрт човека. И то каквог човека! да...

  3. Burzum, to može i u realnom životu da ispadne mnogo skupo....
    Batali te forme sa smrću. Drugarski ti kažem. Ja sam obrisao.

  4. "Burzum, to može i u realnom životu da ispadne mnogo skupo...." sto posto ce da banu sajevci prvo meni pa onda i kajzenu na gajbu, niko ne sme recju ili slikom da prekori oca nacije :). Ae nema veze, ionako moram na kaljenje u Teleoptik sto se pravljena postera tice. Ko ga jebe, okacicu neki funny pic sa polu-imbecilnim komentarom da mi raja dize svoje palceve.

  5. ej,ljudi...ne jutarnjem zboru postera...jedan mi je fali...samo me zanima zbog cega vise nije sa nama...eksplicitni sadrzaj,ili nesto tri'j'es deveto...?:)

  6. @Burzum - jednom je neki lik u kafani pričao kako mu je neki kockar duguje pare i kako će da ga "odrobija", inače je važio za lajavog kenjatora kome bi bilo dovoljno i čvrgu lupiti pa da otrči uz maminu suknju. Nakon nekoliko dana, taj kockar je nađen mrtav u nekom kanalu pored puta. Naravno, svi koji su bili u kafani za vreme "lajanja" dotičnog mangupa su pomislili na njega i setili se njegovih reči. Nakon pola sata mu je na gajbu upala murija i kao poslednju džukelu privela u stanicu(ne zna se šta su mu radili), da bi se tek sutradan utvrdilo da je kockar bio žrtva saobraćajne nezgode, gde ga je neko samo potkačio sa kolima i bacio u kanal, gde je i preminuo.
    Naravoučenije, zbog nepromišljenosti možeš lako da se nađeš u nebranom grožđu.
    Niko Vam ne brani da pravite sprdnje na bilo čiji račun,da li se radilo o Popoviću, Tadiću ili nekom od moderatora, ali otvorene pretnje(prognoze) smrću ili slično, može da košta puno. Jbg, nisam hteo malo pre da ti pišem sve ovo, ali vidim da si loše skontao, pa rekoh da skrenem pažnju i ostalima.

  7. ej...Korleone...a sta je sa mojim slucajem,dva reda iznad...?:)

  8. Moraš mi reći šta je bilo na posteru.

  9. Kucence...malo,slatko...a gazdarica zapisava hidrant...cilj postera je bilo prakticno obrazovanje,a ne golotinja na sred ulice...:)...ma,nema veze,hteo sam samo znati razlog...nije frka...

  10. Dobar poster, moram da dodam :)

  11. Verovatno nije bio adekvatan:) nisam ja obrisao

  12. Dajte ljudi brišite ovo ako boga znate
    http://vukajlija.com/brak/130541

    Uvredljivo je za inteligenciju uopšte pročitati ovako nešto.

  13. Bleki, što ne obrisa ovu što sam postovao. Po mom mišljenju, za koje me niko nije pitao, je nekvalitetna.

  14. Nisam video, jbg :).

  15. Ok, ok... Ja se uplašio da si se nešto naljutio na mene :)

  16. Gospodine Meseče, cupo4 ima baš ekstra definicije, i to samo četiri. I ti bi da jednu obrišeš. Ccc. :)
    Cupo4 kad kaže nešto, kaže malo ali...da, to.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.