Šta biste rekli nekom moderatoru da ga sretnete u gradu?

  1. ,,Де си,матори,нема те к'о Кувајлијиних плусова,него,рече ми да је футошки купус најбољи?''
    (упућено Корлеонету,зна он зашто :Р)

  2. Sluge Kaizena steeeeee, branite ktitoreee......banujete narod za male pare... itd :)

  3. Ja bih ga pre pitala da onako, iskreno kaže zbog čega ja pristao/la da bude moderator, iz kog razloga, motiva...

  4. Ih, pa ko ne bi pristao ?

  5. Pa, mislim da ne bi svako pristao...

  6. "Prodali ste Srbiju! KOSOVO JE SRCE SRBIJE!"
    Izudarao bih ga i polupao Mek na Zelenom vencu! Pfffffff...Ne bih ništa uradio verovatno...

  7. "'De si, bre, brboćko?"

  8. Samo probaj da mi to kažeš, mali vraže. :)

  9. Ma vidim ja da bi tu palo sveopšte grljenje i celivanje, i pokoja suza radosnica.

  10. Hmmm....
    Svakome bih nešto rekao, uglavnom ono OK, ali se kaizenu ne bih ni javio :D

  11. Ja bih ga priupitao za zdravlje, 'oće l' popit koju s nogu..... Ima l' šta na belegiju, koji kurac mu treba da mu neki šalabajzer psuje prvi red na sa'rani....

  12. Понудио би му цигар духана!

  13. reko bi mu VOk evo ti jedan džok

  14. Jebote, pa samo retardi ne shvataju da su i ti moderatori ljudi, da nemaju penis duplo veci od proseka

    ne slazem se.

  15. Kakva diskriminacija ovdje.

  16. Можда бих салетео коју модераторку? :)

  17. ako na letim na njega/nju u gradu, rekla bih "naćiću te na selu!" a ako naletim na njega/nju na selu, rekla bih "naćiću te u gradu!"...

    a šta da kažeš, majke ti? prvo otkud znaš da je mod, kad ne znaš kako izgleda. a i sve da ide okolo sa transparentom "ja sam mod na vuki" (uz ovo možda i "jebite me u dukat bez lubrikanta"), opet, šta ima da mu/joj govoriš? svašta...

  18. Др Јанковић

    Можда бих салетео коју модераторку? :)

    Nema takvih ovdje.

  19. баш је нарочита зрелост потребна да би бановао некога...

    Треба већа зрелост за бановање, него за твоје спамовање форума.

  20. Zdravo, ja sam Strahinja, StrajaKg sa Vuke.

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010