Moram nekom da se izjadam :((

  1. Temperatura mora je previsoka, kokteli su prehladni, vani 100 stepeni...
    Jebem ti more i Makarsku.

  2. Od sve uživancije ušao na Vukajliju.
    LOOOOOOOOOOOL

  3. NOOOOOB

    Hvali se da je Hrvatskoj.
    Zbog takvih kao ti i jesmo tu gde jesmo.

    IDI PIJ OŽUJSKO

  4. Ovaj sajt je crko. U većoj meri.

  5. Само су две три теме овде активне, црко је одавно

  6. црко је одавно

    Upravo mi sletela muva na ekran, ne znam da li je to neki znak.

  7. Možda je vreme da otvorim fejsbuk.
    Fejsbuk ga podigo, fejsbuk ga upropastio.

    Gomila lenjih glimbavaca mogu da prate sa fejsa i nema više posterdžija u dovoljnoj meri

  8. Već nedelju dana nisam zaspao normalno.
    Jednostavno ne mogu. Ne mogu da se opustim nikako.
    U proseku, spavam najviše 5h (ako uspem da zaspim).
    Neću da pijem nikakve lekove za smirenje pa mi jedino pomaže da zaspim rakija. Par komada popijem i tek onda uspem da zaspim (kad me zvekne u glavu). Ujutru kad ustanem posle takvih doza, teško mi je da se osvestim.
    Brige i problemi

  9. Модерне девојке су емотивно незрели имбецили који вијају неког грубијана или неког ко их убија у појам, ники неће финог чоека к'о ја. Изгледа је време да се малко подашишам да се не бих са 40 женио уговорено. Ил да одем у Трининдад и Тобаго да се женим за папире.

  10. Тиборе, ти си 'нако стручан за ту тематику, па да те питам, јел боље да је нанамим па онда форхенд или одма на улици да спопаднем?

  11. Др Јанковићu rokaj na trojku maksimalno. I ili obrij brkove ili pusti bradu. Ovo ti nista nevalja.

  12. i baci gornjak i one lance sa farmerica

  13. ne moras da je sisas, doktore, dovoljno je da je operes.

  14. Тиборе, ти си 'нако стручан за ту тематику, па да те питам, јел боље да је нанамим па онда форхенд или одма на улици да спопаднем?

    furaj svoj fazon i nemoj da se menjash, nece se ni one menjati zbog tebe. jebanje u pojam je sastavni deo svake veze. grubijan nemoj biti, makar to moja veki ne voli za ostale nisam siguran.

  15. Фала ви свима људи, ео већ вдим светло на свом путу, само да није у питању Рено 4 који налеће на мене

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.