Moram nekom da se izjadam :((

  1. mozda i one nisu toliko moderne koliko si ti u destraksn,sodom,kreator fazonu iz 85te.

  2. реално брате много си добар момак ал те лоше друштво упропастило бежи од њих док те нису увели у неку озбиљну секту

  3. da,svi sto slusaju metal su narkomani i sektasi.nadrogiraju se,pa gledaju u inverzan krst.sotonisti!

  4. tl;dr verzija

    BJEZI OTIJE METALIKA

  5. na prelo u ledince da se ide!

  6. Upravo mi nalog na vukajliji sjeba ženu mojih snova. Jebo mu bog majku neko joj reko da imam nalog prije par dan, jel imas imam, sto ce ti, i tako počela čitati i sad oće bude drug. E ne moze drug , mrljo nema ni druga ni brata. Danas me zvala na kavu da mi to saopšti, a ja mislio... Jebem ti nedlju popo sam se na ogradu balkona i počo vikati ajm king of d world, jadni did se istraumirao, raširio šatorsko krilo, viče nemoj sine nek ide po redu. e leptiriće sam u stomaku imo ko d a idem na matine, dok sam bio osnovna skola, zalizan nadesno. Mrljo nabijem te na kurac. A i ona... iz ruke mi je jela

  7. Odstraniti prijatelje jednog po jednog.

  8. Pa jel ti zna nik?

  9. Zna, jebem joj sunce, ne znam kako, i što je najgore ja sad odoh sa burijem, naderati se ko zivotinja. Pokupiti ovu jednu sto se lozi, malo razroka al jbg , kad legnem na nju ne bih primjetio ni da nema noge jedne. A ima momka poznanik mi, stas malo mjesto, natrzen totalno, satraće me autom golf 2 vozi a ovaj ce se ivratiti da ovjeri. A jebo majku a mogla je sve fino normalno

  10. Jebem ti zivot, kad sam ja sebi morao italijanski bluz pustiti da zalim, cigare nisam tri dana priniio a samo dva piva popio.
    https://www.youtube.com/watch?v=Cj3g-xdi8Qw

  11. Pa procitace ovo sto si pisao.

  12. Ne zalazi na forum, sad me i kurac boli nek cita sta oce kad nece da se mojom zove

  13. Mrljo, ako nije skinula gaće posle čitanja, to nije žena za tebe. Mada, čudno meni to sve. Ti dodatno razjasniti stvar moraš, da vidiš đe si, sa druge strane žena je to, tu je ono malo mozga kompleksna sprega random number generatora i nelinearnih dinamičkih sistema. Ti ovako postupi. Uzmi je testiraj, ali prićeraj debagovanje sa druge strane - daj joj sad da čita neke Divigavajo definicije i budi spreman osmatraj je, ako se oduševi, spiči je nogom u potiljak i blokiraj na Fejsu. Ako kaže da su govno i srkijevstvo, vidićeš da tu ima nade, spremaj kuma, đeda i ruzmarin.

  14. Pa ja muvam tako što joj na fejsu posaljem link profila.

  15. Lukse, znas ti koliko je to lijepo stvorenje u svakom pogledu... Večeras kad s e nakaišim ima d aidem do kraja napraviti pizdariju, reći joja nisam pljačko po šumama ljude nit sam streljo apsenike jadne samo sam ragolan ćudi lude sprman svakom svoj osmejh da dadne. Neću joj davati divi gavjo definicije, nije toliko loša prema meni bila ipak mi je u oči saopštila

  16. Znao sam da će me odjebati dok je rekla fala ti na kavi kad sam platio. ostatk sam nijemo gledao kako mjehurići u čaši vode nestaju

  17. A sto ti njoj ne bi rekao da neces da budete prijatelji nego da budete zajedno?

  18. oODOH SE NADERATI SAD DOK MI OČI NE ISPADNU

  19. Dižem ruke, stvarno veći si džentlmen od mene, ja bih to ošto presekao. Kapa dole. Svako dobro, fino se provedi, pozdravi đeda i Burija. (I ako ima kod tebe kakva žena blage naravi za dopisivanje, prednost da je malo utučena u raspoloženju, zna pitu napraviti i ima poveće fonasi, preporuči i mene jebiga).

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.