Moram nekom da se izjadam :((

  1. Probudim se ujutru, kad osetim, grlo i gornje nepce me odvaljuju od bolova. Ne mogu bez muke da popijem čašu vode.

  2. опет си пушио ладан курац џДдддд

  3. опет си пушио ладан курац

    Kad ima te nekrofilne sklonosti

  4. Ouvaj, ljudi, znam da ovo zvuči mnogo glupo, ali da li vas voda iz BG čini užasno žednim, da koliko god popili, pije vam se još?

  5. Samo ako sipam stipse.

    Ima u plemenu Zulu jedna poslovica: 'Ko okusi vodu Zambezija uvek joj se vraća'. Biće da ti se samo osladio život u metropoli :)

    P.S.
    Unesi veš, počinje kiša.

  6. To se zove mamurluk

  7. Kod nas se kaže za te vodurne da nisu oštre, jednostavno možeš je piti vazdan ali se nećeš osjteti napojenim, isto tako kad sam bio na tari hladna voda i sve kul ali ne osjećaš da si ugasio žeđ koliko god da je piješ.

  8. Doduše bio sam mamuran ko čep

  9. Eto. Mamurluk, stasam reko.

  10. E, Ruse, da je to pa da sam mirna. :)

    Kod nas se kaže za te vodurne da nisu oštre, jednostavno možeš je piti vazdan ali se nećeš osjteti napojenim, isto tako kad sam bio na tari hladna voda i sve kul ali ne osjećaš da si ugasio žeđ koliko god da je piješ.

    To, Harvi, ima tako nekih voda, ali ipak, počela sam da se brinem sad baš.
    I pre sam imala problem, ali kad sam malo stala sa slatkišima bilo se popravilo donekle.
    Inače sam na fakultetu tokom vežbi upadala nekad u baš nezgodne hipoglikemije. Sad sam žedna, ponovo jako sam umorna, koliko god se kretala, spavala, a pre tri meseca mi se počela koža ljuštiti sa jedne strane obraza, to mi se nikad pre nije desilo. Kad sam išla da dam krv, pustili su me jer mi je hemoglobin bio ok, ali mi je ređa bila i baš me je zadržala, nemam pojma.
    Da li tamo proveravaju i šećer, ne?
    Skoro svaki jebeni uvodni sindrom u dijabetes imam.
    Da, i deda mi je oboleo od dijabetesa, a i babina rođena sestra.

    Moraću otić kod lekara, a u pičku materinu sve.

  11. Vodom ubacuje neke madjie da ljudi piju vise vode, i prave vece racune....mda ne znm sto to kad ih svejedno ne placaju..lololo

  12. Ja trenutno više vjerujem Zvonku Skeneru nego doktorima, naročito mlađim, jer svi mladi su govna, apogotovo doktori.

  13. Vodom ubacuje neke madjie da ljudi piju vise vode, i prave vece racune....mda ne znm sto to kad ih svejedno ne placaju..lololo

    Mater im jebem. To sigurno u dogovoru sa farmaceutskom mafijom da ih preplaše dimaju šećer.

    Ja trenutno više vjerujem Zvonku Skeneru nego doktorima, naročito mlađim, jer svi mladi su govna, apogotovo doktori.

    Ovi na poliklinici su ok, a realno taj test tolerancije na glukozu da si retard ne možeš zajebati sa tumačenjem. Nadam se...

    Baš me strah, jebem mu mater.

  14. Ma blago tebi kad ne možeš da popiješ dovoljno vode, kad malo zađeš u godine sve se plašiš da si je popio previše pa da te ne potera negde usput.
    Onda te uvati zatvor jer piješ premalo tečnosti i onda više nemaš problema.

  15. Два дана шутирам тројке, вежбам за турнир. Погађам око 10 у просеку, највише 13, никад мање од 7 (шутира се по 5 са 3 позиције, последња важи 2 поена). Одем на турнир И ДАМ ЈЕДНУ. Јебем ти сунце, нисам знао да је линија на 6,75. А и трема ваљда. Добро је да нисам био најгори, двојица промашили све (један од њих као важи за доброг шутера), још пар њих дали по једну и већина по 2. Сморио сам се јако.

  16. i S. Hopkinks bi imao bolji rezultat.

  17. Ko je S. Hopkins?

    Daj snimak da se smejemo.

  18. S. Hopkins? To verujem misliš na hokinga. A dobro, makar si pokušao da ispadneš smešan, šta.