Moram nekom da se izjadam :((

  1. Vidro, prošlo je 14 dana otkad sam te zamolio da mi kažeš nešto više o tvom odlasku na Work and Travel u Amerike i još uvek čekam odgovor. Nema veze, ne ljutim se ja, samo kažem onako... :-/

  2. joj, u pravu si.
    e, danas iam prvi slobodan dan, nakon 16 dana, pa sam taman odlučila da malo odgovaram na poštu
    ev pišem ti upravo

  3. To Vidro kraljice, dobićeš 3 posto od moje zarade od čišćenja ribe po Aljaskama ako odem sledeće godine dabogda

  4. jebala te riba, idi vježbaj kako da nosiš tacnu, tu su pare :D

  5. Aj objasnićeš mi natenane u peveteu, da ne spakujemo ovde ;-)

    jebala te riba

    hehe

  6. kakva picka ovaj batch svakih pola sata se jada, vidru donekle razumem...strashno

  7. Nedostaje mi... eto... da olakšam dušu.

  8. Zemlja diše i miriše trava, tvoja duša znamo mi gdje spava.
    Nema noći niti jednog dana da si sama i da nisi s nama.
    Pritisla te nevolja i tama al znaj mila nikad nisi sama.
    Tvoju suzu brisali smo često, sve će proći, biće sreći mjesto.
    Možda misliš da mi s tobom nismo, ovog trena šaljemo ti pismo,
    I ne brini - možeš biti srećna, naša ljubav za tebe je vječna.
    Tvoja djeca u dalekom svijetu pjevaju ti ko ptice u letu,
    Gorski vuci iz rodnoga kraja drže stražu tvojih običaja.

    Tvoja polja, tvoje šume, tvoje lice milo, dolazim ti zemljo moja - primi me u krilo.
    Ljepotice snažna moja, od junaka vilo, pjevaćemo pjesme stare kao što je bilo.

    Tvoje rijeke, tvoje more i izvora bilo, dolazim ti zemljo moja - primi me u krilo.
    Ljepotice snažna moja, od junaka vilo, neka ti je srce snažno, veselo i čilo...
    Oj, Krajino, vilo!

    I kako da ne zaplačem, boga mu jebem? Kako?

  9. Krajina mi uvek nedostaje, Oblakovac mi tekao na 200 metara od kuće...
    Ali mi nedostaje i jedna žena, sad tek vidim da mi je ona bila otadžbina...

  10. хехе тракторџије

  11. U šest ujutru sam sela i odgledala film Foodfight. MOZAK MI KRVARI! Mislila sam da je nešto na foru ''The Room'', ali.... ALI......................................................................................................... ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

  12. Sviđa mi se jedna pesma Linkin Parka. :(((((((((((((((((

  13. znači, toliko sam se napila sinoć da nisam mogla da odem na posao (prvi i posljednji put). ne mogu da vjerujem.

  14. je*en american beer

  15. Krajina mi uvek nedostaje, Oblakovac mi tekao na 200 metara od kuće...
    Ali mi nedostaje i jedna žena, sad tek vidim da mi je ona bila otadžbina...

    I onda ...
    http://www.youtube.com/watch?v=A5FChnQIpKU

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.