Moram nekom da se izjadam :((

  1. to je da znate pobilo više zmajeva nego što je Čeda video.

    Što volim kad krenete da mi se obraćate u srednjem rodu. Really puts things into perspective. lel

    Inače, kad si kod pandi, prekul kvota još kuljeg parodija serijala koji verovatno niko ne prati ovde (Yu Gi Oh-Abridged, lik je genijalan, i uz to pozajmljuje glasove skoro svim likovima, ali parodija na DBZ je još bolja, i on je Frieza tu):
    -I'm so cute, people have mistaken me for a baby panda.
    -Wait, so you're not a baby panda?
    -Nope.
    -Wow you're good.

  2. Прво сам се распитао колико сам могао на нету, па сам питао овде за нека конкретна искуства, не видим у чему је проблем јебем вам матер осетљиву.

  3. не видим у чему је проблем јебем вам матер осетљиву.

    hahahahah

  4. Što volim kad krenete da mi se obraćate u srednjem rodu. Really puts things into perspective. lel

    A šta da radimo, Brus mora a ja samo volim :)

    Dobro, bez šale, pa u kojem kom rodu pošten domaćin da se obrati pandi?

  5. e

    kornelije

    e

    ajde

    ne

    seri.

    ti da si se "raspitao" na netu našao bi MORE jebenih informacija, kad ukucaš na guglu "šizofrenija" izađe ti 147 iljade rezultata, a ako ukucaš "schizophrenia" izađe ti TRI JEBENA MILIONA I 290 ILJADA JEBENIH REZULTATA. zato NE SERI da NIGDE nisi mogao da nađeš forum sa "konkretnim" iskustvima, nego JEDINO možeš ovde.

    tako da...

    NE

    SERI.

  6. Nemoj tako lemajko, sad ce od tvog posta korenlije da poludi i da izvrsi samoubistvo i onda ce ti biti krivo poslije!

  7. Читао сам податке у вези са самом болешћу, нисам претраживао искуства зато што не верујем докторима.рс и другим порталима. Све што избацује је да неко пита да ли је наследно то што има шизофреничарку кеву, барем на нашим сајтовима. Рекао сам ''колико сам могао'', нећу да седим 5 сати за компом да бих пронашао податак који је можда само обична баронија и који ме не дотиче много зато што није специфичан проблем него можда само назнака, нормалан сам, нећу да сам стварам болест у глави. Само ме је интересовало да ли је то нешто са чим се људи у Србији срећу често или није тако заступљено, пошто сам ретко кад чуо преко медија нешто о том поремећају. Људима са Вуке колико толико верујем, зато што живе у истој земљи и ''знамо се'' макар то било и штуро. Не знам зашто свако мора да прокоментарише нешто што га не занима у крајњој линији. Значи онда је најбоље да нико ништа не постује и сви ће бити задовољни, ово је уосталом тема направљена за све врсте проблема које море човека, не знам шта сам вам скривио свима. Иди на другу тему и паламуди о срањима која те интересују, неће ми докурчити.

  8. нећу да седим 5 сати за компом да бих пронашао податак који је можда само обична баронија и који ме не дотиче много зато што није специфичан проблем него можда само назнака

    Da si sizofren onda bi...

  9. cornelije
    Прво сам се распитао колико сам могао на нету

    распитао колико сам могао на нету

    могао на нету

    на нету

    Прво сам се распитао колико сам могао на нету

    колико сам могао

    нету

    https://www.google.rs/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=SIZOFRENIJA

    https://www.google.rs/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%C5%A1izofrenija+iskustva

    https://www.google.rs/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=schizophrenia

  10. Eto, gledajte, OVO je serbski patriota, čovek više veruje nestručnim ljudima odavde nego stručnim iz inostranstva.

    Lemaja, poljubi gospodina Kornelija Kornjaču u šajkaču i opanak i izvini mu se, odmasadaodma.

  11. Корнелије, не потресај се, Лемаја га није примила скорије, па је нервозна. позз

  12. @crnigrujan,hahhah,taj rad

  13. kornelije misli da je vreste sizofrenije zavise od geografskog polozaja

  14. HAHAHAHA

    Da li ji sibirska šizofrenija kvalitetnija od moldavske?

  15. реално, шта има да се распитује кад је наша шизофренија тотално другачија од тамо неке америчке или кинеске шизофреније која је узгред срање а наша је до јаја! штета само што је има тако мало у србији, толико је нема у медијима да мислим да су то зли амери измислили да би оправдали разне масакре, мислите о томе!!1

    П.С. нек нико не излази и гаси светло, тамо има шизофреније а овде нема за разлику од тамо где има а овде нема

  16. Добро, ево крив сам, извињавам се што сам поставио питање које је толико узбуркало ваш душевни поредак и овај сајт, који је за 90% чланова само место где истоварају своја говна и енергију коју не могу да искористе у боље сврхе. Жао ми је што сам ишта питао, ево сви задовољни, кајем се.

  17. sta se tripujes,kornelije ko da te neko napada,iskuliraj

  18. Možda bi bilo bolje da si postavio na raznoraznim pitanjima, manje bi spema bilo.

  19. nemas sizofrenije,al imas paranoju iako ne varis

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.