Moram nekom da se izjadam :((

  1. Smo, ako ćemo realno, ja sam ruke držao u džepovima da te ne bi štipnuo.

  2. Bruce
    Smo, ako ćemo realno, ja sam ruke držao u džepovima da te ne bi štipnuo.

    Брусе, лисицо стара...

  3. A jbg. mene je drkala konekcija na Doti i izbacivalo me iz partije sesnest puta pa sam bio svakako nervozan.

  4. брус ће јебати мешчини

  5. ne radim ja to Bače, prošlo me...

  6. Nemoj samo kao Švarceneger u Komandosu :)

  7. Jednom, na rodju moje devojke, posvadjam se gadno sa njom

    sindjelic jebe :D

    kapiram da je bivša devojka

    Jok Rodmane, vec tri i nesto godine zajedno lolo. :D Imamo mi taj obicaj, nebitno da li je rodjendan, slava ili neko drugo okupljanje, mora krv da padne! :D

  8. ne mogu nikako da razumem zašto bi neko konsultovao jebenu vukajliju za ozbiljne probleme. jebote, imate jebenu vikipediju http://sh.wikipedia.org/wiki/Shizofrenija

  9. то се зове атеншн хор

  10. то се зове атеншн хор

    +6252626
    smaraju sa tim sranjima

  11. dabome. svi su mnooogooo opasni, kratki fitilji, preke naravi, mnogo smo luuuuuudiiiiiii eeeeeee. mnogo serete bre.

  12. Zato sto nas bole kurac!

  13. Užas.
    Svaki put kad štipnete nekog nesrećnika/nesrećnicu za obraz, negde umre jedno preslatko i umiljato štene.

  14. negde umre jedno preslatko i umiljato štene.

    a neki mali Kinez dobije pečenje za večeru...

  15. Ne igrajte se životom ljudi. Smorka možda deluje umiljato kao plišana panda, al to je da znate pobilo više zmajeva nego što je Čeda video.

    ...
    Ubijte me, mislim da sam upravo pomenuo Čedu i zmajeve.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.