Moram nekom da se izjadam :((

  1. Добра вест: нашо сам ко је почео причу, у питању је осведочени жовла с којим су људи већ имали фрку, тако да скупљамо екипу и идемо евригоооо

  2. Ko hoce da ide u portu u Novi Sad da gleda kako Jankela savija lika, ima kod mene prenociste dzabe poz

  3. Hahaha da se vidi sad ko će ići četvoroneške na raskrsnici kod Futoške da zaustavlja saobraćaj!

  4. Kad Jankela natopi kosu hladnom vodom pa ovog lažova počne da pljuska po faci

    http://img0.joyreactor.com/pics/post/metal-gif-paint-hair-780568.gif

  5. Неће то бити у порти него код Сателитске, уватите бус 7 и доџите на шоу

  6. kada je fajt kod satelitske?

  7. Дођете бусом седмицом што креће у 3:20 с Лимана и таман стижете да заузмете места

  8. ОНО КАД ЈАНКЕЛА ОКУПИ ЕКИПУ ПА КРЕНЕ ДА ИМ ПУМПА АДРЕНАЛИН ЗА ФАЈТ
    https://38.media.tumblr.com/tumblr_m7h3vs674Z1rskd5wo1_500.gif

  9. kasno je taj pizvajz.
    i metalika je bolja od megadeta,cisto da se zna za koje sam kada dodje do picvajza.

  10. Bronhitis :(
    Danas primio tri boce infuzije, još mi pritisak stravično bio nizak. Ne sećam se da sam ikad bio malaksao kao sad. Nije valjda ebola... :-/

  11. Hvala, druže moj!
    Samo da dodam, temperatura je 38°C. :(

  12. 38? nije ti ništa...

  13. Kosmopolito, šta ti je kod muškarca, uz iskren prijateljski razgovor, ovako najbitnije, koje karakteristike? Jedan Vukajlijaš me zamolio da te pitam, sramežljiv je. Meni je neugodno, ali zamolio me, obećah mu.

    Prijatan prijateljski pozdrav, Luks.

  14. Meni je pritisak kada sam zadnju put merio bio cirka 180/110. Od tada izbegavam testiranja te vrste.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.