Moram nekom da se izjadam :((

  1. Temperatura mi jebena samo raste, a kašljem bez prestanka. E, sad da me nežna ženska ruka (čitaj Kosmopolitina) izmasira rakijom, sva bol bi nestala. :'(

  2. Dva para najlonki sam od jutros pocepala. Pvi u busu, kišobranom, drugi malopre prstenom.

  3. Uf, tuga kad mi se to desi, nekako sve se lepo u životu sruši, crni konji sudbe preteknu bele. Momenat kada život osobu baci na kušanje. Budi jaka, biće bolje :'(

  4. Hvala, Lukse, hvala puno. Znači mi podrška.

  5. Iskusna gospa uvek nosi bezbojan lak za privremenu reparaciju najlonki.
    Inače, jednog od glupljih pronalazaka u istoriji: pored velosipeda, kišobrana i pileće čajne kobaje.

  6. Imam bezbojan lak, ali i mini suknju, a žica je krenula u četiri reda od butke i proširila se preko kolena, pa zavrnula u čizmu. I šta sad tu pomaže lak?

  7. Temperatura mi jebena samo raste, a kašljem bez prestanka. E, sad da me nežna ženska ruka (čitaj Kosmopolitina) izmasira rakijom, sva bol bi nestala. :'(

    ma pusti te bapske gluposti... možeš od mene da dobiješ muskularno neki antipiretik... stigle mi neke igle žute, konjske, pa široke. imaju protok, jebe kevu. nezaboravno.

  8. Kad su noge dobre, ko će još da gleda u iscepane čarape? Mislim od muškaraca, žene su prema drugim ženama zlobne, pa zlobne...

  9. nato, meni ne smeta što ti iscepana čarapa. pusti doga...

  10. Ove druge još nisam presvukla, sedim tako u pocepanim, posle ću. Kako me krenulo od jutros, po čarape na sat, mnogo je.

  11. Ja sam nešto gadljiv na iscepane čarape. Neka si ih promenila, sve mi bi teško nešto, iako ne vidim.

  12. Nat, 'de si pošla gola na posao?! Vunene, vunene hulahopke.
    Sad ću da trknem da ti donesem. Men' se čini da su nam radna mesta samo par km udaljena.

  13. Da te utešim, to sa čarapama i nije strašno. Mene u jednom danu 2Xodneo pauk. Au, to je bolelo!!!

  14. то вам је наук да не излазите из кухиње

  15. Aha, blizu smo, dva lupinga dvajesdevetkom i eto me :)

  16. Natnat

    Imam bezbojan lak, ali i mini suknju, a žica je krenula u četiri reda od butke i proširila se preko kolena, pa zavrnula u čizmu. I šta sad tu pomaže lak?

    Kako ne pomaže? Davaj mi nitroglicerin!

  17. Kaunte, za nekoga ko je hetero, predobro poznaješ materiju... ;-)))))

  18. Ma razume se čovek. Još od onomad kad mu je puko kaiš na alternatoru, šta će, nego žensku čarapu.

  19. Sto nosite carape uopste?

  20. Kosmopolito, nevaspitana osobo, zašto mi ne odgovaraš na prijatno postavljeno pitanje?! Npr. Natnat u ovoj velikoj tugi i nevolji koja je zadesi opet stiže nekako da se kulturno zahvali na podršci ukazanoj.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.