Moram nekom da se izjadam :((

  1. Grujo, upravo to, pod uslovom da ti trebaju obe stvari.

  2. meni je i jedna previše

  3. Ja mislim da čovek uopšte ne treba da razmišlja već pusti stvari didu svojim tokom, ovako komplikujemo bez veze.
    http://dash.ponychan.net/chan/files/src/141308543542.gif

  4. Zhajk

    toliko mi je muka od brze vožnje da to nije normalno

    Žajke, idi na onaj manji ringišpil, tamo ne ubrzava mnogo.

  5. AHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAH!

  6. Bila si histerična i nervozna, pravi smo eksperti za PMS :)

    I taman sam bila u zli psihopata modu i posle manje od dvajes minuta sam prešla u tralala, mrzim vas. Jebem vam majku svima, počevši od Hanca Holcijusa, pa na dalje. ♥

  7. toliko mi je muka od brze vožnje da to nije normalno

    Жајк, брате, па вози спорије. Лолололо

  8. jbt, pa ovo nije normalno kako me glava boli, a moram na posao ići

    Žajke, idi na onaj manji ringišpil, tamo ne ubrzava mnogo.

    Ovi veći Ringišpilovi sadrže 52 stolice, što predstavlja 52 nedelje u godini, ali ovaj moj problem nema nikakve veze s tim.

  9. xzhajk oces zagrljaj?

  10. E, da, najlakše bi mi bilo da se odlučim ako ima ovakav glas, onda me bole uvo koji je od ona dva tipa! Stiv ♥
    http://youtu.be/yNpvze9Z6Rs?list=FLaWlvGAJKc26LeniniLseow

    Ovi veći Ringišpilovi sadrže 52 stolice, što predstavlja 52 nedelje u godini, ali ovaj moj problem nema nikakve veze s tim.

    Deep.

  11. агилни ме мрзи због нечега штаћу сад :((((

  12. и синоћ ми опет нешто одједном пукло у глави па решио да је огулим машиницом, сад ми ладно :((((((((((((((((((((8

  13. staviš miljence za okrugli stočić kad izlaziš, izgleda šašavo ali mene više ne boli glava od mraza

  14. Turi slušalice u uši. Sad ti se stvara turbulencija jer ti uši previše odudaraju od topološkog profila glave, dobićeš upalu spoljnjeg uveta.

  15. I malo otvori usta ako puštaš glasno muziku, to čisto da se malo bolje rasporedi pritisak na bubne opne.

  16. Jebac sto te nema na cetu?! lolol

  17. и синоћ ми опет нешто одједном пукло у глави па решио да је огулим машиницом, сад ми ладно :((((((((((((((((((((8

    Jes boga mi ovo zajebana stvar. Ja preko zime i kapu i kapuljaču. Inače duva promaja jebemaiku.

  18. Cvokoćem pre neki dan na stanici, a koleginica sa kosom kao Dajana Ros mi kaže da i nije baš toliko hladno.

  19. Bač se izviko na glavu, ogulio je i pojeo.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.