Moram nekom da se izjadam :((

  1. +1
    za odbanovanje Yeahbatcha
    EDIT: E, dobro je da je Yeahbatch stavio u profil link ka nalogu Yeahbatch, jer inače ne bih imao pojma ko je u pitanju.

    Bač, drugi put sačekaj poziv LOLO

  2. реци оном агилном да не тренира строгоћу на мени, нисам ја рандом чекаоничар већ знам како и шта, мени сте сви кењали много за оно што он ради

    сад ће да ми банује и овај

  3. EDIT: E, dobro je da je Yeahbatch stavio u profil link ka nalogu Yeahbatch, jer inače ne bih imao pojma ko je u pitanju.

    ма био је некад други ник, мрзи ме да мењам тамо линк...

    случајно се сетио овог налога, нисам га користио шесет година

  4. hahaha bach kakav ti je ovo nalog...vidim nesto mi cudno nesto je udaljena slova su,a onda sam usao na profil i iskidao se

    Video je cudno udaljena slova, nećete verovati sta se DESILO kad je UŠAO na profil (FOTO).

  5. Pa znam, zato sam to i ponudio kao mogući odgovor. Nisam bio siguran misliš li na neolatinski izraz za ženski polni organ, japansku reč za naciju ili iransku za šupak.

    Kako je dobro, a istovremeno zbunjujuće kad si poliglota. Ali lingva je lingva, pa je jezik u pitanju nesumnjivo. A *kuni je diskutabilno. Ali ne znam ko bi pirsingovao anus ili naciju. Čekaj... Znam ko bi pirsingovao naciju... Ali to već izlazi iz domena ove teme :)

  6. Pa ne sasvim, taj što pirsinguje naciju pominje se i u kontekstu anusa, višeznačno :)

  7. e da, nisam baš poliglota, samo imam određeni fundus reči na nekoliko jezika jer mi je bilo potrebno da ih naučim ili su mi bile upućene u različitim prilikama :)

  8. Preterali ste za prestrogo banovanje Jebača, kao da je Jebač neko iznenađenje, on je nekako konstantno džigera, večito nervozan i budala, čak donekle i da ga zavoliš. :D Gde njega možeš ozbiljno shvatiti, da li ste realni? Ja bih ga držao gajbi, do jedan primerak, ne više (+)

    (+)
    1. "gajbi" uključuje i podrum
    2. ostaje mogućnost otpusta ili eutanazije ako ga ne budem mogao ishraniti

    LOLO

  9. Ja ga mnogo volim(+) još od onog okupljanja u NS

    (+)
    Volim ne uključuje seksualnu ili romantičnu konotaciju

  10. Sad Yeahbatch čita i briska vlažni ugao oka rukavom duksa, pitaju ga cimeri šta je, kaže ma upala mi Jolokia u oko.

    Jebač, Aca Lukas u Čačku 20. novembra, maćori, idemo gore rukice!

  11. Подржавам скидање бана Јеахбатцху, добар је чојк, иако има огромну главуџу, већу чак и од моје. А мислио сам да сам највећи главоња овде :(

  12. ЈеаБич - ел то онај гробар што навија за Звезду? Ил' беше обрнуто...

  13. prijedlog odbačen
    jbg

  14. Jehbač, ne kloni duhom, vidiš da te ipak puno ljudi podržava. Ne znam zašto. Ali podržava.
    Da sam mod, sada bi slobodno trčkarao padinama četa i krotko mokrio po autorima. Ovako :(

  15. Шта је, Видросава, ниси се ваљда посвађала са Бачјетом? :Ѕ

  16. vidra,odbanuj bacjea,nemoj smarati ko neka razredna ljuta ili dana

  17. Odbanujte čovjeka, neobično kad ga nema vazdan na sajtu. I odaberite meni ovaj ostatak do 25 definicija da promjenim nadimak, dodijo mi mrljo

  18. кога боли курац шта она мисли не битна је

    фала за подршку каунте јави се да идемо на фука у факс кафе

  19. А што су те бановали? Није ваљда да си им само допиздио? хехе

  20. реко агилном да га набијем на курац, он ми рокне 10 дана као да сам га туко (што сам и планирао некад), нешто ме човек не воли незнам што

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.