Moram nekom da se izjadam :((

  1. нешто ме човек не воли незнам што

    ubeđen sam da nije jedini...

  2. elem, smlatilo me nešto - kao sidu dimam (moguće s obzirom na to koliko jebem) pa ne mogu od obične infekcije da se odbranim. Drugo, otpadaju mi parčići mesa kao krokodil da sam koristio...

    Jutros sam u busu tako kinuo da su me krajnici ubili. Mislio sam da je izvršena tonzilektomija bez hirurga, bez instrumenata, u nesterilnim ulovima našeg javnog saobraćaja u kojim i pacovi umiru...

  3. (moguće s obzirom na to koliko jebem)

    sida se ne prenosi masturbacijom :)

  4. kako ti ga spušti brus znalački

  5. sida se ne prenosi masturbacijom

    KAKO KOME

  6. Zavisi doduše, ako je uzajamna moraš koristiti zaštitu :)

  7. pitao atif jel moguce da ste ga banovali 30 dana samo zato sto je celtu rekao da je sisica?

  8. Nemam pojma, nisam ga ja banovao pa ne znam.

  9. ada celt ga je banovao sig

  10. odbanujte čoveka
    (dobeća da neće pominje paprike ljute 15 dana)

  11. Zavisi doduše, ako je uzajamna moraš koristiti zaštitu :)

    Toti Žemka. ;)

    реко агилном да га набијем на курац,

    pitao atif jel moguce da ste ga banovali 30 dana samo zato sto je celtu rekao da je sisica?

    Jel ovo neka nova moda, da se napušavaju moderatori? Ček da se pridružim
    URADE, SKRIPTO JEDNA RASPALA!

  12. pitao atif jel moguce da ste ga banovali 30 dana samo zato sto je celtu rekao da je sisica?

    ako je ovo istina, ondak se postavlja pitanje dal bi dobio više il manje da je reko da je sisa

    AMNESTIJA ZA SVE!

  13. зар није келт онај што је у фазону да не постоје увреде на нету и да треба толерисати све осим одавања личних података?

  14. sida se ne prenosi masturbacijom :)

    Bruce
    Zavisi doduše, ako je uzajamna moraš koristiti zaštitu :)

    Brus pokušava ovde da kaže da ga nisam opalio, nego da mi je samo izdrkao... :)

  15. YeahBatch
    зар није келт онај што је у фазону да не постоје увреде на нету и да треба толерисати све осим одавања личних података?

    Ukinuli smo to pravilo. Loše se pokazalo. Na forumu i komentarima, posebno na odabranom sadržaju, ničim izazvano vređanje, a koje se potencira kao vid normalne komunikacije, za sobom će povlačiti ban.

    I da malo manje plačeš i smaraš sa duplih, možda bi bio i odbanovan već.

  16. Uf, zaboravio sam da ga odbanujem...

  17. Znam da sam jednog sto je nesto kenjao sa onim debilom busidom, sto sam banovao busida, iako nisam, pa sam hteo da ga banujem na par sati a napisao 30 dana malo da ga uplasim, posto me proziva na pravdi boga bez razloga...

    Ko bese taj, daj link da ga odbanujem.

  18. rekao ti je da ne moras, nije on picka da kuka zbog bana.

  19. Sto obrisao post ovaj sto mi rece ko je...
    Ono je i onako neciji dupli nalog, garantujem. Da me ne mrzi naso bi i ciji.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.