Moram nekom da se izjadam :((

  1. Cccc, kako se usuđuješ da nas hraniš lažnim informacijama na internetu!
    Naravno, tu je i drugi....
    http://youtu.be/x7PjQnw_E0U

  2. Smorka i Vlade, jel' vi ljudi imate neki problem ili šta? ;-)

  3. Smorka

    DŽEK!!!!!!!!

    Jok, Vlad je moj dobar drugar, standardan razgovor za nas, već sam ukapirala kako ide. On krene nešto deeeeeeeeepresivno do besvesti da lupa, ja ubacim neki svoj bezazlen problem pošto mi mnogo žao da baš jako smaram čoveka, i onda se priča okrene na neko uvrnuto sranje i svi srećni (i ja zaboravim sinzonovanje od dva dana). Isti vid konverzacije since 2010. Works like a charm!

  4. некад имам жељу да ову сморку изударам песницама, али само понекад, иначе је готивим

  5. некад имам жељу да ову сморку изударам песницама, али само понекад, иначе је готивим

    Eeeee, viš, moram da priznam da te skroz razumem. Naročito kad upadnem u ovaj folkloraš mod. Obično ne traje previše dugo. Obično.

  6. ŠOU :-)

    Previše febjulus izraz! P R E V I Š E, iskaču mi šljokice pred očima.

    De ti je onaj robot avatar? Ovaj je sranje. Da, imaš tamo na onoj personaliti temi ili na onoj šta te nervira, mislim da sam ti rekla da ipak nisi febjulus pozer, i da si ipak kul, nešto tako, neću da se ponavljam. Ali si i dalje štreberčina. xnjoxnjo

    Bolje da odem, stvarno je i meni muka da čitam ove ovako prepozitivne postove. Odvratno izgledaju. Razapeće me Bač i Pezos na krst, a i ja ću da im pomognem. Pozdrav, ljudovi, sve vas mrzim!

  7. Smorka internet buli me maltretira :'(

    Tandrčak PROPO avatar ne može biti loš. Ako nema takav aksiom negde onda bi trebalo da postoji. :-P

  8. Smorka internet buli

    Interenet buli... Zvuči baš preteće. Skoro kao internet patrijota, hahahahaha!

    Nisam znala šta je, jebiga. Dobro, onda je dobar. Ali robot je i dalje bolji.

  9. hahahahahahahaha, pa ovo je pišanje!!! previše ste uveselili temu za jadanje -.-

  10. Vidro, takvi smo propaliteti da ni za jadanje nismo. :'(

  11. Mala Vidra

    hahahahahahahaha, pa ovo je pišanje!!! previše ste uveselili temu za jadanje -.-

    http://img.photobucket.com/albums/v475/crumbled_muffin/crocker.jpg

  12. а ову треба изударати ногама

  13. Već ima rekvizit za ćebetaru :D

  14. а ову треба изударати ногама

    AHAHHAHAHHAHAHA + nju ne gotiviš HA!

  15. Svaki put kad se pojavi Džon Lok u Lost-u, moram da kažem "Šaban".
    Ali svaki put :(

  16. A jeste isti.

    Imam ja par takvih tripova. Prvi je nelogičan - kažem "rukavice za boks" kad vidim Samantu Foks. Gadan neki trip.

    Ili "Mister Proper" kad vidim plakat ili reklamu da negde nastupa Boban Rajović.

  17. Imam ja par takvih tripova. Prvi je nelogičan - kažem "rukavice za boks" kad vidim Samantu Foks. Gadan neki trip.

    Isto sve samo nije Samanta kod mene, nego Megan. Nemam pojma u čemu je stvar.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.