Moram nekom da se izjadam :((

  1. Nemoj nikad da hvališ drugog muškarca pred curom, uvek reci da je lošiji od tebe i da te smara.

  2. зато што си продо кућу шиптарима

  3. Od vašeg lupetanja čovek više ne može ni da se izjada kako treba...

  4. Šta ti je Valdemare, mađijo, evo ja ću da saslušam, najverovatnije.

  5. Hvala ti, Smorka, ali u pitanju je ono, kao, život, i generalno neraspoloženje povodom istog. Uhhhh.... Već se osećam bolje :) Hvala :)

  6. ja sam neraspolozen jer su zene u 98% slucajeva nezahvalne kurve

  7. Pezose, treba da probaš sa muškaračama.

  8. Džek!
    Aaaaa, to. Jao, to mi je najjadniji osećaj kad ni sama ne znam šta je problem, u stvari znam nego ima toliko faktora da ne mogu ni da ih obradim i pristojno definišem. Biće to ok. Život je cikličan, tako da mora bit bolje kasnije. :) Evo, ja sam danas razgovarala sa više od troje ljudi, što je često rekord za mene i super se osećam.

  9. necu to, ne volim....mada sam vec pricao da bi nekad u buducnosti mogla da zazivi ideja kao neke vanbracne zajednice izmedju dva muskarca...ne u smislu da budu pederi, nego nesto kao apgrejdovani cimeri...
    i svaki sme da se vidja sa devojkama, ali ne sme da se druzi nasamo sa drugim likovima jer se to onda smatra za prevaru vanbracnog partnera

  10. Život je cikličan, tako da mora bit bolje kasnije. :)

    Ne cikličan, već spiralan, od spolja ka unutra, Džeče :)
    Pezose, što ne nađeš neku snašu koja će biti među onih 2 posto, i priženiš je, i sve lepo-ok? To izgleda kao jedino rešenje.

  11. ja sam neraspolozen jer su zene u 98% slucajeva nezahvalne kurve

    A koliko ih procenata ima lepa stopala?

  12. Ne cikličan, već spiralan, od spolja ka unutra, Džeče :)

    To mi zvuči mnogo teskobno, ja bih ipak u začarani krug, isto je zatvor ali ti bar treba vremena da to skontaš.

  13. A koliko ih procenata ima lepa stopala?

    Malo, ali može se pomeriti granica lepote ako ti je baš stalo :) Ono, ako ima duha, i stopala mogu biti lepa, iako nisu :)

    To mi zvuči mnogo teskobno, ja bih ipak u začarani krug, isto je zatvor ali ti bar treba vremena da to skontaš.

    Pa vreme te ubacuje u spiralu, sužava ti krug, i onda na kraju kvrc, tačka, singularitet. Svi su tako prošli, nema čarolije.

  14. Pa vreme te ubacuje u spiralu, sužava ti krug, i onda na kraju kvrc, tačka, singularitet. Svi su tako prošli, nema čarolije.

    Realisto jedan. Hmpf.

    Malo, ali može se pomeriti granica lepote ako ti je baš stalo :)

    Meh, to je za Pezosa, ja sam za dugačke i lepe šake. lel

  15. Meh, to je za Pezosa, ja sam za dugačke i lepe šake. lel

    OK, kompromis, dugačke i lepe šake retko idu bez dugačkih i lepih stopala. Čak i pojedini prsti na rukama i nogama odgovaraju jedni drugima. Npr. palac, ne mora da bude isti i na ruci i na nozi, ali prati određeni šablon, nema šanse da se mnogo razlikuje. Iskusan fetišista to bi trebalo da zna :)

  16. Iskusan fetišista to bi trebalo da zna :)

    Mislila sam da si ti negde pisao da lepe šake nisu fetiš jer imaju seksualnu funkciju? :D

    Elem

    OK, kompromis, dugačke i lepe šake retko idu bez dugačkih i lepih stopala.

    Još bolje!

  17. Mislila sam da si ti negde pisao da lepe šake nisu fetiš jer imaju seksualnu funkciju? :D

    Baš sam grešio tu, kao ja pisao šta može, a šta ne može biti fetiš. Pa ako je nekome fetiš, onda je fetiš, nema levo-desno. Sve mož biti fetiš :) Mene bi verovatno kamenovali na Bliskom istoku, ne bi mi uvažili fetišizam, već bi mislili da sam u vlasti Iblisa :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.