Moram nekom da se izjadam :((

  1. Pa ono jes, pezose, suštinski jeste tako, od tvoje lepote zavisi koliko će da te jebu, od tvojih sposobnosti koliko će da te poštuju a od tvoje duše koliko će da te vole.

    Al oš kurac, kad bi to bilo tako jednostavno ova tema ne bi ni postojala.

  2. Pezose, Agilni je lep...

  3. ocigledno nedovoljno....

  4. Lep si, Agi! Dovoljno.

  5. Da, jebemo mi doktori i poljevamo doktorice i medicinske sestre mnogobrojnim alkoholnim pićima koje nam vi smrtnici donosite u znak zahvalnosti. Još jednom, hvala.

  6. E jebiga, taman pomislih da proširim listu kul lekara na dvocifrenu.

  7. C na bosanskom znachi "da", bruce

  8. To kad ja ne bi bio izBosne. Što bi rek'o kultni autor: C.

  9. Eh, da nisi tako lijep....

  10. I nemoj da se kofrčiš. Agi...

  11. Na urgentnoj ortopediji se jebe sve u 16 da ja vama kazem. Ne mislim u 16 casova hehe nego ono kao sve u 16, ne znam sto se tako kaze

  12. Ne znam ni ja, mi ovde obično kažemo 'u keca' i 'u dvojku', možda je 'sve u 16' nešto kao 'sve redom'.

  13. Primetio sam da Pezoš uvek kad se pominje da je neki autor lijep, reaguje burno.

  14. I Pezos je lep, samo mi se ne sviđa njegov stajling, za razliku od mene koji nisam lep, ali držim do stajlinga i mode kao takve.

  15. Nek je bar nešto, ja eto nit sam lep nit držim do mode kao onakve.

  16. kolko ovaj proviron forsira svoj stajling kao kaputi čizme cipele, a kapiram da sad sedi u zepama i nosi džemper sa cibzarom na trendžu s učkurom i ono ima stabilke tikepa i jedne kanađanke što ga je keva naterala da uzme lolo

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.