Moram nekom da se izjadam :((

  1. U Grčkoj sam pio votku sa gustim sokom od jagode. Nešto između gustog i bistrog soka ne znam koja fora. I to nije bilo loše.
    Malibu sa mangom je isto ko sok da piješ.

    Ali ja volim tamno pivo, a ribe ne vole miris posle piva :(

  2. Bas ovo sto milos brat moj po 88 kaze. Ne spusta te pijanstvo nego dize od energetskih pica. Jedina je mana sto nije dobro za srce i neki ortaci su mi se zalili da ne nogu d aspavaju i da im srce tuce 300 kad legnu. Jos ako sibas belo s ovim lud si mnogo.

  3. Ne pijem više toliko, porodichan sam čovek, Badel pelinkovac samo i čaj s rumom u 17h.

  4. Badel lol
    Previse menola u njemu a ne volim mentol
    gorki list mama

  5. A ne volim ni rum brate haha al si ga ubo

  6. Men energetska pića nisu problem. Meni je alhokol problem. Ili pijem vrlo malo. Ili popijem previše.

  7. Pred svako polaganje vožnje, instruktor bi me vodio na limun-vodku u obližnji bircuz.

    Pred svako polaganje vožnje

    au brate, koliko ovo objašnjava :)

  8. Votku inače ne pijem, nego sam u Amerikanac lokala najbolje votke, pošto su tamo džaba. A sinoć sam nabavila votku i tekilu i ostale limete i kurce da ženama pravim koktele, pa smo se kolektivno poodvaljivale.
    A ja, gospodža, pijem samo gorki :D

  9. Zašto ljudi podrugljivo gledaju kada im kažeš da piješ pelinkovac?

  10. Pomodarstvo, a pelinkovac nije u modi :)

  11. Cepelin je super, čak i Takovo pelin može da prođe.
    Vlahov - ako te draga vara u tuđini

  12. Može, natoči mi dupli, konobar'ce, pa nek' ide život.

  13. јебала вас та геј пића више

  14. и пиво сам престо да пијем само ракију трошим

  15. Ne znam za vas ostale, al otkad sam prešao na domaću dunju utvrđenog geografskog porekla mene leđa više ne bole.

  16. Podseti me Vidra na nešto pre 10 godina. U Crkvini diskoteka, konobarica prilazi susednom astalu, pita šta će popiti, lik (majica šarena, pantalone šarene, ključevi sredstva prevoznoga na astalu, Maliboro na astalu, ma sve tiptop preljepo) iz topa ka'e: "Moala, daj nama pet votaka a pičkama što tuču." Prevrnem se svaki put kad se setim.

    Dečko Lukse, otklen si kad si bio u Delti (ako misliš na Crkvinu kod Šamca)?

  17. миксујте коктеле у своја четри зида

  18. Pa i jesmo. U moja 4 zida, da prostiš.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.