Moram nekom da se izjadam :((

  1. e vidiš, zato što je ne piješ nit znaš išta o tome, ne treba da komentarišeš.

  2. "Moala, daj nama pet votaka a pičkama što tuču."

    .................................
    bolje da ćutim :D

  3. mene votka podseca misrisom na aceton.
    ustvari,ja sam samo njusio neke krseve od votki.mislim da je to poslednja cuga koju bih mogao piti.mada,kada sam probao neku koja nije bela,iz belorusije,pisno sam od srece u cega.gud staf.

  4. Jedina votka koju bih mogao piti je Keglevič, a pošto je ona fegetsko piće, onda ništa, samo čašu vode.

  5. hihihi votka Koglavić :)

  6. mene votka podseca misrisom na aceton.

    Više na medicinski alkohol...

  7. Ako sam dobro skapirao, votku piju kod nas uglavnom ribe, jer se posle ne oseća baš dahčina, a i zato što izigravaju fensi čaplje, prekul za vinjak ili klasiku tipa šljivovica.

    Moram ovo, jebe intenzivno, kad već pomenuh
    https://www.youtube.com/watch?v=g3sJB2tcoJY

  8. Lol, keglevič. Uzmi Baltic votku i naspi u nju sok iz kesice i cukar i to je to.

  9. e vidiš, zato što je ne piješ nit znaš išta o tome, ne treba da komentarišeš.

    Izvinjavam se gospodžo.

    To što je ne pijem, ne znači da je nisam pio. poyy

  10. Pijte votku sa STEP sokom za pun dozivljaj.

  11. Nisi dovoljno.

    Zašto misliš?
    poy

  12. Limun-votka. To sam mogao piti isto. Da, znam, pomešaš sok od limuna sa baltik-votkom ili atlantik votkom i dobiješ je. Ali ovo je bila baš limun-vodka, fabrička.
    Pred svako polaganje vožnje, instruktor bi me vodio na limun-vodku u obližnji bircuz. Da razbijem tremu

  13. Kafa sa malibuom
    to žene da piju poyy

  14. Votka smirnov ili finlandija, trećina votke, dve trećine soka od paradajza (baš onog za piće, ne za spremanje ručka) next ili takovo, i onda u dva deci pola kašičice soli (možda manje ko ne voli), i bibera po ukusu (najbolje staviti dosta). To te hrani i napija istovremeno. I nema onaj varvarski spuc efekat votke.

  15. Keglevic je samo za koktele jbg
    npr bas ta melon je za purple rain...

    Vidro ako voles jake koktele sa votkom cepaj trips, retko gde ga ima ali je meni omiljen koktel. Jaci je od long ajlenda koji je kao "jak" al kurcu ne valja.

    Ja votku mogu da pijem cistu al najvise volem s red bulom. Preferiram smirnof i absolut a jeftinija vatijanta ako se s necim mesa je ona jeljcin, ona je oko 500 dinara valjda.

    Pomesajte votku sa mlekom, vrh stvar. Mi jednom treci dan nismo imali vise s cim da mesamo jer govna sto ne piju alkohol navale na propratne stvari ko gladna godina.

  16. Ja sam se trovao jedno vreme, pio sam sa svepsom, borovnicom i najvise sa red bulom ili guaranom. Mogao sam po litar da stucem ko iz picke al vec dugo vremena je ne pijem, mada sam pre neko vece drmnuo tri sa red bulom, posle par godina nepijenja. Ali mnogo su mi bila lepa pijanstva od votke i nekog energetskog, jer me oraspolozi a ne udara u noge.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.