Moram nekom da se izjadam :((

  1. Hahahhahahahaah ovaj Ćoćali modus operandi je vrlo interesantan. Ali dezintegracija jebe kevu

  2. mesni, problem je u tvojoj glavi i počne da te nervira kad počneš da razmišljaš o njemu.
    to je tvoja umetnička sloboda!
    razmisli o tome.

  3. ❤️☕ Znaš koji grupu da mi nađeš - Bit strit

  4. Snime jbt, melk hahahha dal si realan

  5. Ti to meni,
    Utjeram ti ženi.

  6. Bio sam u Požarevcu danas, jbt kakva je ono raspala Ruma.

  7. Meni kad neko pomene Požarevac prva asocijacija mi je zatvor

  8. Sta ima u pozarevcu jbt da bi se islo a da nisu familly issues

  9. Možda se obiđe grob pokojnog predsednika eto

  10. Pa familly issues :) Išao nešto poluposlom, posetio galeriju MP Barili usput, na moje veliko zadovoljstvo. Grad je bukvalno srbijanska verzija Rume.

  11. Grad je bukvalno srbijanska verzija Rume.

    znaci raspala srbijanska verzija vojvodjanske varijante kao i sve ostalo.
    Ruma simpa gradic (krug centra fazon 700m) obj, ostatak kuce pa ima svega, mada i zgrada je tamo niklo koliko oces

  12. Grad je bukvalno srbijanska verzija Rume.

    Ruma nije u Srbiji, sta, niste ni vi Srbi? Siktavi opnokrilci

  13. Jebalo vas separatisanje, ocu svoje detinjstvo!!1!1

  14. Ruma je grad u AP Vojvodini, pa tek u drzavi Srbiji.

  15. znaci raspala srbijanska verzija vojvodjanske varijante

    da

    Ruma nije u Srbiji, sta, niste ni vi Srbi?

    Postoje Srbi i Srbijanci. Kako god, ovde star svet koji je pretekao i dana govori "Otišao u Srbiju" kad neko ode tipa u Loznicu ili Morović.

  16. Elem, da se pozalim i ja, na godisnjem sam i hotel u kome sam je pun neke balave usrane dece koja konstantno KMECE, jbt svaki dorucak, rucak i veceru slusam kakofoniju dranja i placa ove malene gamadi koja vise ne znam iz kog razloga place i rice.
    Najgori su mi tu roditelji pomenute balavurdije koji nonsalantno sede i ne rade nista da utisaju kmecavce, potpuni bol u kurcu i odsustvo osecaja za ljude oko njih. Pa jebemu udari mu samar, zvekni dandaru, uradi NESTO poserem ti se u usta i tebi i tom derletu, niste sami jbt.

    Plus na hotelskoj plazi je takodje neka bosnjacka porodica iz Sarajeva, ljudi su bukv kao izasli iz vica. Glasni, ne prestaju da pricaju, cela plaza slusa sta oni imaju da kazu, juce su sat vremena pricali o tome kako je dete izgubilo masku za ronjenje koja kosta 40 maraka, nakon 20 minuta su se slozili da idu da rone i da traze u moru masku hahaha, sat vremena trazili i dovikivali se... Od njih sam hteo ne hteo, saznao i da NBA DRZI neki bosnjo uticajni nego to se ne zna, tajna je ali oni vuku sve konce tamo hahah

  17. Postoje Srbi i Srbijanci. Kako god, ovde star svet koji je pretekao i dana govori "Otišao u Srbiju" kad neko ode tipa u Loznicu ili Morović.

    Da mi popusi taj stari svet kurcinu ok

  18. ovde star svet koji je pretekao i dana govori "Otišao u Srbiju"

    Hahaha e to govore i dole kod mojih u RAŠKOJ oblasti, kad neko povrće/voće/hrana/stoka/auto dolazi sve dalje od Ivanjice fazon

  19. Da imam bilo kakvu vlast Rumi bih oduzeo status grada, kako je to selo uopšte dozvolilo sebi da se naziva gradom je misterija jako velika. Jedino vredno u Rumi su crkve i ikonostas koji je oslikao Uroš Predić, i ona ulica sa kestenovima što vodi od pokojne autobuske stanice do centra grada. Sve drugo je ruglo, teskoba i malogradjanština. Ovaj takozvani spomenik od nekakve plastike ne znam već čega je vrhunac svega toga
    https://sremskevesti.rs/wp-content/uploads/2019/03/b5lk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTkRNN01EQV8vZjNjYzU5YWJjZjYwMmE3ZDMxYTEyZGE5YWVkNjIwMjUuanBlZ5GTAs0C5ACBAAE-1-640x368.jpg

    Jedino ružnije od njega su sifilis i ona zunzara od žene pod imenom Maja Gojković.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.