Moram nekom da se izjadam :((

  1. Svuda separatisti jbt, gore je nego sto sam mislio

  2. Haha galantni cg hotel prve klase divan pogled sa terase

  3. Da imam bilo kakvu vlast Rumi bih oduzeo status grada, kako je to selo uopšte dozvolilo sebi da se naziva gradom je misterija jako velika. Jedino vredno u Rumi su crkve i ikonostas koji je oslikao Uroš Predić, i ona ulica sa kestenovima što vodi od pokojne autobuske stanice do centra grada. Sve drugo je ruglo, teskoba i malogradjanština. Ovaj takozvani spomenik od nekakve plastike ne znam već čega je vrhunac svega toga
    https://sremskevesti.rs/wp-content/uploads/2019/03/b5lk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTkRNN01EQV8vZjNjYzU5YWJjZjYwMmE3ZDMxYTEyZGE5YWVkNjIwMjUuanBlZ5GTAs0C5ACBAAE-1-640x368.jpg

    Jedino ružnije od njega su sifilis i ona zunzara od žene pod imenom Maja Gojković.

  4. Hahaha, aj imaju klizaliste zimi i msm da su od novog sada nasledili rasvetu za ng ono nebo

  5. Nije cg u pitanju, dugo vec ne letujem tamo, pre bih u Bugarsku isao xD

  6. Ili je otislo u pajsad IRIG

  7. E galantni, žao mi je brate bosanci su def najgori sto se toga tice, i meni idu na kurac jbg ima tog primitivizma ali dobri su ljudi

    A sto se tebe tice trebao si traziti neki adult-only hotel jbg sad je sezona dijasporske cmizdrave djece u hotelima, izdrzi

  8. Irig je za Rumu Hajdelberg. Ni to nije grad doduše ali ima svoj šmek, ljudi su vinari i lep je onaj tamo deo iza što se ne vidi s puta kad prolaziš kroz njega. Ima starinskih kuća, lepih ulica itd. Lepe jako prirode. Ruma je jadna šitara, vadi je jedino to što nije dole na jugu pa su bar ljudi civilizovani.

  9. Haha nisi u neumu valda ili pajsad grcka hotel prve klase

  10. Najgori su mi tu roditelji pomenute balavurdije koji nonsalantno sede i ne rade nista da utisaju kmecavce, potpuni bol u kurcu i odsustvo osecaja za ljude oko njih. Pa jebemu udari mu samar, zvekni dandaru, uradi NESTO poserem ti se u usta i tebi i tom derletu, niste sami jbt.

    Dobro bi dosao neki smirujuci pogled

  11. Jbg Plidu nisam razmisljao o tome, kriv sam jbg. Nadam se da nisi licno shvatio ovo o bosancima, samo ovi bas upadaju u oci, ima jos bosanske raje po hotelu, svi normalni, ne cuju se kao ovi mejmuni... Cara posto pitas vec drugi put, u Turskoj sam, ali nebitno je to za ovo moje kmecanje

  12. Jbg kaci ico preko agencije mada bukv bosnijan vojs>english vojs

  13. Irig je za Rumu Hajdelberg. Ni to nije grad doduše ali ima svoj šmek, ljudi su vinari i lep je onaj tamo deo iza što se ne vidi s puta kad prolaziš kroz njega. Ima starinskih kuća, lepih ulica itd. Lepe jako prirode. Ruma je jadna šitara, vadi je jedino to što nije dole na jugu pa su bar ljudi civilizovani.

    vinski vs svinjski srem jbg

  14. Deca u hotelu pet zvezda ista ko ta tvoja tu, nema tu pomoći. S tim što je gore jer dolaze ljudi koji keširaju brdo love da bi se tu opustili i odmorili ko što pripada, no moraju da se zgražavaju nad ponašanjem raspuštenih cmizdravaca koji trče i vrište po sali za vreme ručka. Ulazim u salu, dete od šez godina leži na podu i urla, ja reko - pao, odvalio glavu, nešto...Kolega mu nije bio dao da nosi za sto čašu iz koje se preliva sok bukvalno, dao mu drugu...Jok, derište oće da nosi ovu i moš ga jebati, doživeo fras jer mu se vrv prvi put neko suprotstavio u životu. Imali smo neke južnjačke redneke (ne zajebavam se sad), drugi put smo morali bukv. da ih isteramo iz hotela, zauvek. Aj što od stola naprave svinjac, nego što iza njih hrane bude po stolicama, podu, svuda okolo...Svinje bi manje sranja napravile jebote.

  15. Kako se inace ide u drugu zemlju na odmor ako ne preko agencije? Jedino ako si student kome puca kurac gde ce i kako da spava ides na slepo, svaki normalan covek ide preko agencije ako mu je komfor mio. Pojasni mi sad ovo

  16. Da ne bude da samo nešto mračim i kenjam, priča ima hepi end - hotel reko aukurac, i postao čildžren anfrendli skroz, samo odrasli mogu da dodju već tipa tri godine. Aukurac.

  17. Kako se inace ide u drugu zemlju na odmor ako ne preko agencije? Jedino ako si student kome puca kurac gde ce i kako da spava ides na slepo, svaki normalan covek ide preko agencije ako mu je komfor mio. Pojasni mi sad ovo

    El me zajebavas. I na kraju 10 dana moras slusas i jedes sa svim tim pajsad kmcavcima iz smene

  18. Pa što je išo u hotel mejmun

  19. Bukv ovo sto plidu reko ako oces mir 18+ mada ni to ne garantuje nista. Svejedno moras da jedes i guzis se po hotelu sa svim tim debilcinama postanes nervozan posle tri dana precenjen je hotelski smestaj bukv

    Neki bungalovi, kamp ili ta neka sema je puno bolja varijanta blejanja 10 jebenih dana bega od stvarnosti

  20. Moja greska je sto kaze Plidu, to sto nisam gledao da rezervisen hotel bez dece (nisam razmisljao jbg) a ne to sto sam isao preko agencije, kakve veze ima jedno s drugim

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.