Moram nekom da se izjadam :((

  1. Pogle sad tek ovog davitelja...imao sam 6 godina i lik koji je bio teži od mene jedno 5 puta i stariji 20ak godina me uvatio nabio u ćošak i počeo da me davi, da nije izašla komšinica da me iščupa iz kandži zlog dauna ne bi me bilo danas.

    Nije mi ispala barbika, da ti odgovorim inače na strašno duhovito pitanje.

  2. o b92 mislim sve najgore.
    slicno misljenje imam i o LDP, DS, SNS, SRS, SPS i svim tim divnim nam vodjama.

  3. А је л' да да је страшно кад неко са генетским поремећајем виче на тебе? Ја бих се усрао реално.

  4. Извини молим те, нисам мислио да те узнемирим.

  5. Petre ja te razumem...

    mog prijatelja je silovao peder u zatvoru...od tad ne voli pedere, ne voli jednostavno...

    sad ovi vaki ko Konzerva njemu kazu da je on u stvari uzivao u tom silovanju ali da to ne zeli da sebi prizna i onda to potiskuje i zbog toga satro on ne voli pedere a u stvari voli ih i sve tako...i to je kao logicno...

    a on decko lepo kaze "pa valjda je logicnije da ih ne volim\'...al jok ovi ko Konzerva istu pricu...

    "ti si nazadan, retroaktivan, idi u SNS, nisi za evropsku uniju, pa sta ako te neko naguzio, nisu svi takvi, ima i finih pedera, dobrih, neznih i suptilnih...."

    i sve tako nesto...a on samo ne voli agresivne pedere...

  6. ali voli naravno pedere koji nisu agresivni, kao sto Petar (potvrdice sam) voli Pabla Pinedu:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Pablo_Pineda

  7. ma ne voli bre...ne voli ih...ne mrzi ih, ali ih i ne voli..

    otrprilike da se gnusa...

  8. Ne mora niko da mi cita defke, ne, zasto bi to radili. Stvarno. Ne mora ni da
    ih ocenjuje niko. Ma jok. Alo, ljudi, je l iko cita defke...

  9. Petre ja te razumem...

    mog prijatelja je silovao peder u zatvoru...od tad ne voli pedere, ne voli jednostavno...

    HAHAHHAHAHHAHAHAhahahahaaaa, javio, ja te volim <3

  10. Ističe mi ktitor :( Ako neko ima višak para, a ne zna šta će sa njima, neka učini dobro delo i uplati mi ktitora, lololololololo :)

  11. Kaže compiler: 439 error(s), 22 warning(s)
    Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Najeb'o sam...

  12. Aхахахахахха црни ти. Па колики ти је код кад имаш толико грешака?

  13. Veliki, ako razumeš šta hoću da kažem. Ima jedno 1500-2000 linija olololo

  14. У јеботе. Па требао си постепено да га компајлираш, сад можеш да се јебеш у буљу. лоло Срећно с тим.

  15. сад можеш да се јебеш у буљу. лоло Срећно с тим.

    HAHAHAHAHAHHAA

    Nego, o cemu vi?

  16. Možete i wi h8eri.
    Dwocifren broj grešaka, mwakacha :*

  17. Немам ни ја појма, ваљда неко програмирање :)

  18. O programiranju, Sale.
    Salmonel, u kom programu radiš? To se kompajlira na svakih 20-30 redova, nisi normalan :))

  19. Neka, neka nisam upucen u to.
    A jelte! Da niste anonymous-i !? Olololo

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.