Moram nekom da se izjadam :((

  1. Hehehe, nemam nista protiv Mlato lolo

  2. kacam zakopčavo šlic sinoć, slučajno zakopčam i parče vićgla... Boli nenormalno.

  3. Матори, мора да боли, знам како је. . .
    Сморио сам се, нисам девојку видео 10 дана и после данас биће тако нешто. Досадно ми.

  4. Ja izgubio druge naočare za dve nedelje. Pijani majmun u vinariji me slučajno tresnuo u facu, i odletele mi naočare pod hordu debelih ziljavuša koje su skakale. GLEDAO SAM IH KAkO UMIRU JEBOTE!!!

  5. ау хујо, носиш ли сочива? Узми ленонке неке:)

  6. Nikad nisam nosio sočiva, niti planiram.

  7. Ja izgubio druge naočare za dve nedelje.

    Uzmi opet kevine, bar te niko ne vidi. lololo

  8. Čitao sam ponovo fight club, samo mi je na pameti gerila konobarstvo.

  9. Све 3 дефке на гробљу данас, очајно, не сећам се да је било некад тако. . . ау

  10. hahahahhaa, pa sto ne rekoste da se tako skupljaju plusevi?! :D
    Hit :) 'naci, od sad da pricam koliko sam seksi. kul :)

    Baš sam se smorila danas... ulazim u kafić a sve prisutne devojke prilaze, čestitaju mi na seksualitiju i napuštaju kafić..bila sam tako usamljena..

  11. nisam otišla na jebeni ispit, koji počinje za 15 min, jer imam temperaturu, a sinoć (ond, jutros, kako se uzme) sam "blejala" na infektivnoj. primila i fakin injekcije, a bojim se igle ka' mače vode. trovanje hranom, pičke materine. i stomak me boli i glava i sve me nervira i tući ću nekog. grrr

  12. Kris, ko šiša ispit, lezi, odmaraj, pij čajeve... Najvažnije je da ozdraviš...

  13. Неће да ми се дигне систем на компу, виндоуз пријављује неку грешку. Неће да се реинсталира, опет пријављује неку грешку. Комп сам узео пре тачно 12 дана за око 60.000. Е сад: ЈЕБЕМ ТИ МАТИЧНУ ПЛОЧУ МРТВУ, ЈЕБЕМ ТИ ПРОЦЕСОР МРТВИ, ЈЕБЕМ ТИ КУЛЕР МРТВИ, ЈЕБЕМ ТИ ОБА ШТАПА РАМ МЕМОРИЈЕ МРТВЕ, ЈЕБЕМ ТИ ГРАФИЧКУ МРТВУ, ЈЕБЕМ ТИ ЦеДе РОМ МРТВИ, ЈЕБЕМ ТИ ХАРД ДИСК МРТВИ, ЈЕБЕМ ТИ НАПАЈАЊЕ МРТВО, ЈЕБЕМ ТИ РОМ МЕМОРИЈУ МРТВУ, ЈЕБЕМ ТИ ЗИФ ПОЛУГУ МРТВУ, ЈЕБЕМ ТИ СВАКИ ХЕРЦ МРТВИ, СВАКИ БАЈТ МЕМОРИЈЕ МРТВЕ, ЈЕБЕМ ТИ СВАКУ ДИОДУ, ТРАНЗИСТОР, ПОЈАЧАВАЧ, МАГИСТРАЛУ ТИ ЈЕБЕМ МРТВУ, И КОНТРОЛНУ, И МЕМОРИЈСКУ И АДРЕСНУ, ЈЕБЕМ ТИ ПАСИВНИ ХЛАДЊАК НА НАПЈАЊУ МРТВИ, ЈЕБЕМ ТИ ИНТЕГРИСАНУ ЗВУЧНУ КАРТИЦУ МРТВУ, ЈЕБЕМ ТИ ДРАЈВЕРЕ МРТВЕ И ОНЕ ЦеДеОВЕ НА КОЈИМА ДОЛАЗЕ, ЈЕБЕМ ТИ СВАКУ ЕЛИСУ СВИХ КУЛЕРА МРТВИХ, ЈЕБЕМ ТИ СВЕ КОНДЕНЗАТОРЕ НА ПЛОЧИ И СВЕ ПИНОВЕ НА ПРОЦЕСОРУ, ЈЕБЕМ ТИ МОНИТОР И СВАКИ ЊЕГОВ ПИКСЕЛ МРТВИ, ЈЕБЕМ ТИ ТУЛ-ФРИ КУЋИШТЕ МРТВО ИДЕМ ДА ГА РАЗБИЈЕМ

  14. Ajde SR, napiši odokativno ili još bolje tačno kakva je greška pa da mu jebemo sve živo i mrrrrrtvo, što bi rekao Sava iz Kikinde, možda možemo da ti i pomognemo ovde.

  15. Пукла ми жица на акустари. Срање.

  16. Meni pukla žica na banderi, ubila tri ovce, pa ne kukam. vi umjetnici ste ko babe.

  17. превише сам гледао пријатеље изгубио сам смисао за хумор ових дана.

  18. Meni puk`o kurton!

  19. cornelije
    Пукла ми жица на акустари. Срање.

    Кад купујеш жице за гитару, увек купуј оне најквалитетније, без обзира на цену. Кад стално купујеш јефтиније и неквалитетније, стално ћеш да их мењаш, а потрошићеш више пара.

  20. Meni puk`o kurton!

    Kad kupuješ kurtone uvek kupuj najkvalitetnije, bez obzira na cenu. Kad kupuješ jaftinije i nekvalitetnije stalno ćeš da ih menjaš i potrošićeš više para.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.