Moram nekom da se izjadam :((

  1. fortuna1
    Meni puk`o kurton!

    crnigrujan

    Kad kupuješ kurtone uvek kupuj najkvalitetnije, bez obzira na cenu. Kad kupuješ jaftinije i nekvalitetnije stalno ćeš da ih menjaš i potrošićeš više para.

    Је л' видиш са каквим се предзнањем иде у јебачину? :))))))))

  2. @crnigrujan

    Viš mi avatar - ja mrzim skupe kurtone, a mrzim i kad mi pukne.

    Da, i šta Federe - najbolje da sviram kurcu? Oš to da rečeš? A?

  3. Slepi, brate, valjda si dobio garanciju uz to čudo. Nosi ga u servis pa neka se oni jebavaju s njim.

  4. kizo
    Meni pukla žica na banderi, ubila tri ovce, pa ne kukam. vi umjetnici ste ko babe.

    lol xD

  5. Добио сам. Иначе, ја сам у средњој електротехничкој, смер "рачунари" и испод части ми је да одма' зовем сервис. Прво ћу сам да покушам све, па ако ништа не иде, онда зовем говнаре, маму им јебем

  6. fortuna1
    @crnigrujan

    Viš mi avatar - ja mrzim skupe kurtone, a mrzim i kad mi pukne.

    Da, i šta Federe - najbolje da sviram kurcu? Oš to da rečeš? A?

    Боже сачувај! Него видиш како црнигрујан зна знање. :)))))))

  7. Хвала на савету фендер, али нисам мењао жице 2 године, стално ми пуцају ове 2 најтање, који сам фејлер од ћовека.

  8. Kaci drvoseča jebeni Cornelije, ili trzaš ko manijak, ili ti nešto ne valja sa gitarom.

    EDIT: Ja imam žice od 300 i nešto kinti i stoje već nekoliko meseci, a sviram ko lud, plus bendujem ko manijak.

  9. Јуче први дан рока, ем имао испит тај дан и пао, ем од данас до 20. затворен факс јебени, ау курац кацам Калимеро!

  10. Чаче, сјебо сам тако што сам ударо ко манијак по жицама, био сам изнервиран, ал заменио сам, имам резерву.

  11. Смрди ми соба на цигаре, а ако је луфтирам не може после ни боготац да је загреје.

  12. Mlato, bolje da smrdiš na dim nego da se smrzneš :))

  13. Baba se razbolila i naravno uvale je meni u kuću...sunce ti jebem žarko ubiću se majke mi moje, sve ću poslati u pičku materinu i starog i babu i svu rodbinu

  14. Mlato, bolje da smrdiš na dim nego da se smrzneš :))

    То и ја контам, него боли ме глава од дуванског дима.

  15. Smeta i meni, al' istrpim malo kad neko dođe i zapali, šta ću... Jedino ako ti cimer puši, onda si konstantno izložen dimu...

  16. Stomačni problemi, opet.

  17. Нерасположен сам ових дана, данас ми неке луталице преклале мачку, почећу да уједам од нервозе.

  18. Глупи снег ме нервира. Много ме чини депресивним.
    Не могу ни ко човек да изађем! И немам нормалну лопату да чистим бело говно, него морам са оном за угаљ, леђа су ми отпала.

  19. NE RASTE MI BRADA! I NIKADA MI NECE PORASTI! Imam skoro 18 godina i brade nema ni na pomolu! Familija mi je cosava, cale i deda nemaju neku bradu ali zato keva i sestra imaju dlake na rukama. Celo moje drustvo je ima bradurinu kao da su dosli iz divizije Momcila Djujica, a ja kao da sam iz franjevackog reda.. Imam par "brcica" i njih obrijem tako sto ih oduva vetar. Sta da radim? Postoje li neke metode da ubrzam rast brade? Dal da mazem margarin na lice ili..?

  20. Чоек после ћеш да кукаш кад ти нарасте!

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.