Prijava

http://i.imgur.com/dm9K3.jpg

Ove mačke sa interneta doprinose pogrešnoj slici o mačkama. Moja mačka devedeset odsto vremena liže svoj čmar i iskašljava ostatke doručka. Jedini način da je uhvatim u ovoj pozi je da je prepariram.

нико ми не одговара на ПВТ!
шмрцкрлаклса

ШТА ЈЕ ОВО ЈЕБОТЖИВОТ?

Prehladio sam se u 3 lijepe, ne prestajem kasljati ni sekunde JEBEM TI ZIMU!

JEBEM TI ZIMU!

+1

Meni će se sprčkati pička dok stignem do jebene Borče vječeras.

Не дај се Бут, нађи јебача да се држите за руке.

Не дај се Бут, нађи јебача да се држите за руке.

Lolo, ja otvorila poziciju, ali niko nije zainteresovan na duže staze:)

Марва. Ево мене, чуј нико, знаш да сам се увек потајно ложио на тебе.

Nači dogovor! Samo da živiš bliže od borče komo.

:)

Zar ima još neko ko nije provalio da je Butt muško? :)

Бут је шимејл брате.

Zar ima još neko ko ne zna da je Butt žensko?

Да ли сам ја превише конзервативан или шта, али не разумем понашање младих људи, девојака поготово.

Како можеш у овој земљи да имаш девојку, кад она увек има око себе гомилу другара, тј. ''другара''. Ја разумем да девојка сматра некога за друга, али како може да буде онда блиска с њим ако он отворено показује да се ложи на њу. Па онда ''изливи нежности'': те поздрави, те љубљење у образ, те грљење, те пипкање и штипкање. Аман, то се са другарима не ради... или сам ја заостао по том питању...
Побогу, девојко, какав ти је то другар који ти једном руком придржава столицу, а другом дрка на тебе? (Ово је наравно фигуративно, не буквално).

А онда друштво... Често се деси да се двојица или тројица ложе на исту девојку, па уме да буде проблем... Или чак кад неко из тог друштва има девојку, они који су сами стално праве зајебанције на његов рачун. Ако им се та девојка не свиђа, онда га зајебавају да је папучић, да је она роспија и аспида, а ако се ложе на њу, онда је називају курвом, а неретко чак и испред тог другара прозивају његову девојку. А неретко и она даје повода њима, тако што флертује са свима, а овамо после дечку говори лоше о његовима другарима. А све су то оне ''фине и обичне девојке из краја којима неће нико да приђе јер сви само траже напуцане рибе'' (наводници су ту због цитирања тих истих девојака).

Још кад ти бивши дечко неке такве девојке пијан приђе и позива те на ''разоговор'', дође ти да направиш масакр. Није мени проблем са таквим ликовима. Таквом је сигурно боље да ме остави на миру или ако већ наваљује да ме пусти да га добро испребијам, мање ће да га боли, јер у случају супротног исхода, не гине му експедиција од 3-4 члана који ће да га удесе тако да ће најмање 3 месеца да једе само течну и кашасту храну (јбг. имам ја своје људе и то на високим положајима у разноразним сферама друштва).

А проблем јесте у девојкама. Још од основне школе, па преко средње и факултета, нагледао сам на десетине примера како је довољно да једна девојка мало подигне и учврсти сисе и прошета их и тако успе да направи хаос и да посвађа и најбоље другаре.

И онда кад год видим неку девојку да се тако понаша, дође ми да се раздерем:
ЗАШТО, ДЕВОЈКО, ЗЛОУПОТРЕБЉАВАШ СВОЈЕ СИСЕ, ДЕЦХКО?

Како можеш у овој земљи да имаш девојку, кад она увек има око себе гомилу другара, тј. ''другара''. Ја разумем да девојка сматра некога за друга, али како може да буде онда блиска с њим ако он отворено показује да се ложи на њу. Па онда ''изливи нежности'': те поздрави, те љубљење у образ, те грљење, те пипкање и штипкање. Аман, то се са другарима не ради... или сам ја заостао по том питању...
Какав је то другар који ти једном руком придржава столицу, а другом дрка? (Ово је наравно фигуративно, не буквално).

Oš ukratko?

Butt

Oš ukratko?

Опширно или сажето, свеједно ми је. И даље се размишљам које ватрено оружје да набавим.

Al sam sretnaaaaaa....crko mi je bojler.

meni nestalo vode 0.0

Заљубио сам се у женски лик са филма. Проблем је што је та глумица иначе овако скроз другачија.