Prijava

Опширно или сажето, свеједно ми је. И даље се размишљам које ватрено оружје да набавим.

Ukratko, žene su slabe, iskompleksirane poluličnosti i ako ih ti ne gaziš, gaziće one tebe.

Fender jebote, mnogo se tripuješ i brineš oko svega, opusti se, popij pivo :)

Butt

Ukratko, žene su slabe, iskompleksirane poluličnosti i ako ih ti ne gaziš, gaziće one tebe.

Укратко: кад год покажем зубе, добијем корпу, ногу или шта већ... Баш зато што су неке девојке много искомплексиране полуличности, оне и не трпе да им се било ко противи.

Јбг, мораш изгледа да будеш послушна будала која свашта трпи због 300 грама женског меса, иначе ћеш морати да вратиш старој ''љубави'', Десанки Шакић, односно Мици Левици.

Ма најгоре је то што више нема интимности ни кад је секс у питању. То не може да прође, а да нема ''навијача'' који тачно знају кад, где, кога, шта и како, а плус што је ту незаобилазни Интерент где све мора да се објави.

Јбг, мораш изгледа да будеш послушна будала која свашта трпи због 300 грама женског меса,

Ovako-ne primaj sve to k srcu i podsećaj sebe na suštinu, da je to samo nagon za 300 grama mesa. Trpiš to zbog pičke, realno se tih riba nećeš ni sećati kroz dvadeset godina. Zato i nema potrebe da se nerviraš zbog tih likuša. Opusti se.

Ма најгоре је то што више нема интимности ни кад је секс у питању. То не може да прође, а да нема ''навијача'' који тачно знају кад, где, кога, шта и како, а плус што је ту незаобилазни Интерент где све мора да се објави.

Brate, oni koji pričaju o tome su još tužniji jebote, ne treba jednostavno da te boli kurac.

Boli te kurac, Fenderu. Bar si jebo, znaš ti kolko ovde raje ima koji mesecima i ne omirišu.

Много се узбуђујеш, нађи неку природну. Има и таквих још. Веруј ми, ипак сам ја највећи ухода београдских риба. Ја сам рецимо нашо нешто али ипак није то то. Чини ми се ако упишем филозофски да ће бити страва, тамо има свакаквих, ваљда има и нека откачена ко ја, да негује поезију и остале фине ствари.
Фендере, послушај ово, ако ни то не помогне, не пуцај се у вену. Живот је леп. :)
http://www.youtube.com/watch?v=0fcRa5Z6LmU&feature=related

филозофски да ће бити страва, тамо има свакаквих,

Ima dobrih pičaka, ali ne, brate, nema otkačenih koliko misliš. Devedeset pet odsto riba na filozofskom su opančarke iz trebinja koje se lože na bjesove i lanu del rej. Uvek ćeš naći šta da jebeš, ali ne očekuj da ćeš naći šta normalno.

Укратко: кад год покажем зубе, добијем корпу, ногу или шта већ... Баш зато што су неке девојке много искомплексиране полуличности, оне и не трпе да им се било ко противи.

Čini ti se to:)

Ima dobrih pičaka, ali ne, brate, nema otkačenih koliko misliš. Devedeset pet odsto riba na filozofskom su opančarke iz trebinja koje se lože na bjesove i lanu del rej. Uvek ćeš naći šta da jebeš, ali ne očekuj da ćeš naći šta normalno.

Tako je, mada opet bih jebo i njih i Lanu del Rej lolo

Е јебига, нема даље, родио сам се кад не треба, да ми је само неких 100 година уназад, мало више од тога, то је право време, ово је лејм.

Cornelije, ništa se ne brini. Dok malo porasteš, vratiće se sve na pravo mesto ;)

Е јебига, нема даље, родио сам се кад не треба, да ми је само неких 100 година уназад, мало више од тога, то је право време, ово је лејм.

ja gledao jedan film đe jedan iz prošlosti dođe u budućnost i zadivi sve djevojke. mislim da treba da istraješ, bez šale. kvalitet uvijek izađe na viđelo.

Cornelije, ništa se ne brini. Dok malo porasteš, vratiće se sve na pravo mesto ;)

Ај хвала, на подршкама само да не спемујем више и не кукам иако ми није ништа хвала Богу.

ja gledao jedan film đe jedan iz prošlosti dođe u budućnost i zadivi sve djevojke. mislim da treba da istraješ, bez šale. kvalitet uvijek izađe na viđelo.

Квалитет, па не знам, баш, вероватно, али клинац сам ја још од 16 година. Реци боље то Фендеру, њему то треба. Ал живот није сценарио да можеш да га промениш и да се све заврши најбоље.
Ево рецимо, ко ме теро да гледам трејлере за Шешир професора Косте Вујића, видо сам тамо ону малу, не знам како се зове, али много лепа она плавуша. Одједном сам заборавио на ону моју калаштуру и постала ми је срање иако сам се ( или се још увек ложим, не могу да одредим) 4 месеца. ..

i ja sam bio zaljubljive prirode kada sam bio u tvojim godinama. proći će te i ta faza.

Корнелије брате, ти треба под хитно нешто да јебеш. Пре сто година погледаш погрешну чку, узму ти киту и гурну у кључалу воду или секиром по главићу. Супер време, којекуде.

i ja sam bio zaljubljive prirode kada sam bio u tvojim godinama. proći će te i ta faza.

Nemoj tako. Zar nije fenomenalan osećaj kada si konstantno zaljubljen? Nema šta tu da prolazi.

slažem se. ali, ja sam prebačio četres godina i moram da mislim kako da familiji obezbijedim leba. svako vrijeme svoje breme :)

Zar nije fenomenalan osećaj kada si konstantno zaljubljen? Nema šta tu da prolazi.

Па јес' ако си у једну особу заљубљен. хД
И то ону која је исто тако у тебе заљубљена. хД

Kornelije pravac novi most da ostaneš upamćen.

@ paninaro, ja isto obezbeđujem leba preko 20 godina, ali opet sam zaljubljena.

:ala se uvalih:
šah mat. i žena me uvijek ovako matira. nikada neću naučiti :)