Prijava

Zar nije fenomenalan osećaj kada si konstantno zaljubljen? Nema šta tu da prolazi.

Ooooo, dap :)
Sinusi me opet zezaju, mrzim ih.

Sinusi me opet zezaju, mrzim ih.

Zajebano, jedva ih se otarasih letos, balavio sam dva meseca.

Е јебига, нема даље, родио сам се кад не треба, да ми је само неких 100 година уназад, мало више од тога, то је право време, ово је лејм.

:)

Ali savršeno si promašio pojentu moga posta i našao novi razlog za jadanje.

Mene bez prestanka zezaju, porodično mi, sa obe strane :D Ali nije problem do balavljenja, nego ja ne mogu da spavam ondak.

Mene bez prestanka zezaju, porodično mi, sa obe strane :D Ali nije problem do balavljenja, nego ja ne mogu da spavam ondak.

Pa ono, nije ni meni bilo problem balavljenje ko balavljenje već takođe ne mogu da spavam na balavom jastuku, oće promaja da uvati od vlage.

Ko što rekoh zajebavao sam se mesecima, mislio kijavica, pa proći će, pa ispiranje nosa, pa inhalacija... i nisam je se otarasio dok nisam otišao kod čika doce i stukao dve kutije Sinacilina, bakterijska varijanta beše.

Ima dobrih pičaka, ali ne, brate, nema otkačenih koliko misliš. Devedeset pet odsto riba na filozofskom su opančarke iz trebinja koje se lože na bjesove i lanu del rej. Uvek ćeš naći šta da jebeš, ali ne očekuj da ćeš naći šta normalno.

Не знам ко је Лана та, мрзи ме да гуглам, али ово је један од најбољих сажетих описа рава са Филозофског. Генерално ту нема ничега посебног сем великог броја дречавих хипи боја по одећи.

СТЕП 1 - Упиши факс и побегни из села

СТЕП 2 - Офарбај се у црвено, све се сме сад кад ниси под патронатом

СТЕП 3 - САЦИ УРБАН! УЖИВАЈ У ПОКУШАЈУ ЕМАНЦИПАЦИЈЕ СВОЈЕ ПОГАНЕ КМЕТОВСКЕ ЗАРАСЛЕ ПИЗДУРИНЕ!

NEĆE MAMA DOĆI, NEĆE NIKADA!

МАМА ДОЂЕ ДОНЕСЕ КИСЕЛИ КУПУС ПРЕБРАНАЦ И АЈВАР!

Јебех их уста распала, говнуље!

Nešto me stišće oko srca, muke me spopale... To sve zato što moram da učim.. Ali šta se mora.. ahhhh

Uči posle, a do raspravljamo o muzici na četu! :D

СТЕП 1 - Упиши факс и побегни из села

СТЕП 2 - Офарбај се у црвено, све се сме сад кад ниси под патронатом

СТЕП 3 - САЦИ УРБАН! УЖИВАЈ У ПОКУШАЈУ ЕМАНЦИПАЦИЈЕ СВОЈЕ ПОГАНЕ КМЕТОВСКЕ ЗАРАСЛЕ ПИЗДУРИНЕ!

Ali kmetovska.

Vrv.

Јебех их уста распала, говнуље!

Svi bi.

Бутт преузима тему. Честитам, ја сам доста овде паламудио и срао о пичкама. Нећу више, а дотле Бут, тема је твоја.

http://www.imdb.com/title/tt0113540/

Odgledah ovaj odvratni film i opet imam neopisivu želju da tučem američku decu, naročito užegle bele pederčiće sa spuštenim pantalonama i smanjenom svešću o pigmentaciji.

Ali dečko, ti nisi crnčuga, "ju knou vat ajm sein, jo"? USTA IH JEBEM!

Smiri se Tulume. Bez emocija! Izudaraj Bosiljcicevu lutku koju sam ti poklonio da imas pri naletima besa.

Имао сам трећу саобраћајку за мање од пола године, и опет нисам јебено крив! Само што ме је сад једна зализана педерчина ударила и побегла, док сам стигао да се окренем, матер ли му јебем распалу, и сад штету морам да платим ја, јер сам возио фирмин ауто, а газду баш заболе. ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Nađi ga u gradu. :)

На дао му Бог да налетим на њега.

Ako si zapisao njegove tablice, možeš da ga prijaviš.