Prijava

Да, то би стварно било лепо да имам, само да није једноставно продужио, и да није имао две раскрснице 50 метара даље, а то све такође да није било у уској улици без снега, где бих могао лако да се окренем.

znači ko me kk tjero da na ovaj prokleti dan idem u šoping
cijela jebena Banja Luka je puna parova koji se ljubakaju i vole i koji jedni drugima kupuju poklone, a ja sa materom i još dobijem 10 % popusta ako kupim bilo šta crveno u svojoj najdražoj prodavnici obuće, e pa neću, ne ne treba mi takav popust

i bila sam u bolnici i neki kurac mi je sa vilicom, nije iščačena, nije slomljena, a boli, a ne zna se šta je, tj doktori ne znaju šta je
i sad 23.2. idem na konzilijum za deformitete glave i vrata jer ovi glupi bosanci ne znaju kk mi je pa me moraju slati u bg, i onda ćese oni sastati i vjećati o mojoj vilici... a boli boli boli !!!
ima da mi smandrljaju neku protezu u usta kao da gledam ima da naprave invalida od mene
i da, za slikanje vilice iz svih jebenih mogućih uglova moram da platim 90 maraka, jer to nemaju u državnim bolnicama, nego moram kod privatnika ići
znači užas

klipsi,pa šta ti rekli za vilicu,imaju li neku dijagnozu na umu?užas jbt za svo to cimanje :(

nema dijagnoze, na tom konzilijumu će mi valjda reći nešto, jer će biti dva hirurga maksilofacijalna i ortodont, pa će oni baljda da mi kažu nešto
al kao da gledam da će samo da me pošalju u BG da me i tamo zajebavaju :DDD

znači nemaju pojma definitivamente ni okvirno?
a,kad to krenulo da te boli?imaš li umnjake?
mrzim da se mantam po bolnicama,valjda jer
provedo' dobar deo detinjstva tamo.

Odoh da ćućorim sa dragim, ima da mu pričam: ljubavi moja, zlatoo moje, srce moje lepo, moj nosić lepi, da se ovako volimo i zezamo do kraja života. Živela ljubav!! :)

ček,se ti žališ,il' se hvališ?

nšta se ne zna. 23.2. ću znati valjda nešto, nadam se ma imam umnjake, ma škljoca to već dugo, a boli od ljetos nekad, al u zadnje vrijeme mi baš smeta, konstantno je il bol il neki pritisak... užas

Мрзи ме да идем да јебем :(

Срна
ček,se ti žališ,il' se hvališ?

Nabijam vam ljubomoru. :)))

klipsi,javi kaj bilo,mojoj majci isto često krcka vilica,čuje se dok jede baš.
gambi,probaj sa trljanjem dlanom preko glavice,ionako čekamo da vidimo da l' stvarno klecaju noge,pa javi.

Vučica21™ Nabijam vam ljubomoru. :)))

a, đaba, ja 'ladna ka' špricer, nikad nisam zavidela, bogu hvala, uživajte.

Мрзи ме да идем да јебем :(

I mene. S jedne strane, ili da se sama vucem do jebaca, s druge, morala bih da sredjujem sobu ako ga pozovem kod mene. Ne isplati se, realno.

Butt zbog mene ne moraš, ja mogu da jebem i u štali lolo

i ja vala, stojeći i na straži

Ali...ali to bi sasvim unistilo feng-sui!

ja mogu da jebem i u štali

zivotinjo, lolo

elek,šta vam je sa tim životinjama više,
od kada je sed povukao nogu to postade moda,
nije ovo čarobna šuma decxaci!

Srki ali Butt nije životinja. A nisam ni ja sed lolo

a,ono lizanje na fejsu?
to su sve moji prijatelji elek, životinjice,
duša me boli kad vidim kako ih eksploatišete!