Prijava

Joj, klipsi, pa je l škripi i dok se seksaš? Muka jebote, žao mi te prao. Nađi nekog Krajišnika da ti izbije te umnjake, onako iz ljubavi, pa da dogodine dobiješ i ti to sniženje cipele.

Мрзи ме да идем да јебем :(

Sta, pokvarila se grejalica u kupatilu?

Мој ћале ми саопштио да од 1. марта нећу имати кабловску тј кабловски интернет. Тако да морам да се довијам некако, рецимо онај теленор модем а?

Butt zbog mene ne moraš, ja mogu da jebem i u štali lolo

хахахахаахахахахаха. Тај рад.

Мрзи ме да идем да јебем :(

Баци га, исто је, само што није.

Joj, klipsi, pa je l škripi i dok se seksaš? Muka jebote, žao mi te prao. Nađi nekog Krajišnika da ti izbije te umnjake, onako iz ljubavi, pa da dogodine dobiješ i ti to sniženje cipele.

joooj ne škripi dok se seksam, al škripi dok... :DDD
hahahahahaha e pa nema mi druge neg da nađem nekog spretnog od brda odvaljenog zemljaka :DDD

Тако да морам да се довијам некако, рецимо онај теленор модем а?

Mozda su promenili nesto oko tog modema od kada sam ga ja imao (oko dve godine)
Ali ponekad moze ti bude spor zbog signala, ponekad ga nema uopste, te zajebava onako, te ovako.

Sa moje strane nemoj.

Prsti su mi se skvrcili od drkanja.

šta si ti drkala, šlauf?

ne mogu više da podnesem svoju mater i kretene u svojoj kući, i sve ovo na ovom jebenom balkanu
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/310745_176772689078751_151288938293793_366756_815181233_n.jpg
hoću ovo, negdje daleko, npr negdje u Portoriku na nekoj palmi, tako nešto :DDD

Брате Еклипс, ту ти фали један лифт! :Р
Ово остало је ок.

ma ima neka lijana ili nešto tako slično.... snašla bi se

samo da pobjegnem odavde ;DDD

Ош ти продам камп приколицу? Па ти узми, дигни је на дрво. Није она тешка, пре неки дан видех једну на првом спрату зграде. :Р

Jesam li ja normalna ako zamišljam Poljsku kao obećanu zemlju?

EKLIPSO, ZOVI NA KAU U TAJ ČARDAK!

Boli te kurac, uvek možeš da se odseliš kod dečka.

Bivsi decko ce uskoro postati tata, sadasnja devojka mu trudna. eeeee, zivote...

Kukaš zato što ti nisi trudnica umesto trudnice? :)

spavalice, zaboravi i samo napred. nema osvrtanja, ono samo boli..

grujane, daleko bilo, mlada sam jos za majcinsku ulogu :) kukam jer je to sve sveze, skoro smo raskinuli, a on odmah op, napravi dete jebote... nije svejedno.
Liblet, hvala, potrudicu se :)