Moram nekom da se izjadam :((

  1. Све је ок. Не бих плакао због будале и калаштуре. Серем јој се у турске серије и рбд. Ако ми само приђе нешто, биће само кроше а њен буразер нек ми се сагне само.

  2. Ne znam šta sam jela, valjda mi nije odgovarala onoliko masna večera, pohovano pile, jaje, mleko... I isto to za doručak. Jako sam loše spavala, dva put sam pokušavala da zspim, i oba puta neki košmar sam imala. Ne sećam e tačno šta, baš uvrnuto bilo. I danas zaspim na predavanju na minut, i opet nešto zajebano sam sanjala, bar sam se probudila na vreme... :)

  3. Корнелије тооо бре ослободи се ! Иди по кафанама и јури конобарице !

    Јбг. Сморена што једеш масно ? Што не пазиш на линију...

  4. pohovano pile, jaje, mleko...

    ЗА ВРЕМЕ ЧАСНОГ ПОСТА? Срам те и стид Фриеза Колд. :( лоло

  5. Blago tebi kad možeđ da spavaš na predavanjima. Ja na mojim svakodnevno radim prezentacije, prezentujem im ga.

  6. Прдно сам ко волина, смрди у пичку материну, а мрско ми дао устанем и отворим прозор. Шта да радим, помагајте?

  7. Miris sopstvenog prdeža, nema ništa bolje. mmmmmmm

  8. Е сад се посери.

  9. Јбг. Сморена што једеш масно ? Што не пазиш на линију...

    Pa imam ja liniju. Samo je malko krivudava. :) Pripazićemo od sutra, red bi bio, nikako da se oslobodim prazničnih zaliha. :)))

    ЗА ВРЕМЕ ЧАСНОГ ПОСТА? Срам те и стид Фриеза Колд. :( лоло

    U, jebo mater, da nije stvarno to? Danas sam tri puta pokušavala da zaspim i svaki put sam imala nekakav košmar... lolololo Prvog se ipak sećam, kao bil asam u hodniku u kući u ZR i gledam u ulazna vrata i neki ludak stao da drma kvaku ludački, da uđe u sobu... Nisam se usudila da odsanjam dalje, možda je samo hteo da me opomene da obučem kaput. lololo Drugo i treće ne znam, na trećem me probudfila profesorka kad je rekla: ''Samo oće ljudi da umru od toga, al', ne bih ssmela da vam kažem, jeftino je.'' lololo

  10. Е, наш који је то воњ, синоћ сам појо пола киле кикирикија и попијо 2л киселе... Начи није здраво, пеку ме очи, ал' не устајеммммммммм!

  11. Zanjiši stolicu pa padni na stranu.

  12. Е, наш који је то воњ, синоћ сам појо пола киле кикирикија и попијо 2л киселе... Начи није здраво, пеку ме очи, ал' не устајеммммммммм!

    Uh, ja tu kiselu ne mogu da pijem. I hranu moram da pazim kako jedem, ako jedem kao guska nagutam se i vazduha uz zalogaje i onda samo podrigujem i bez otvaranja usta, no control. lololo

  13. Danas sam tri puta pokušavala da zaspim i svaki put sam imala nekakav košmar...

    Бог те куша. Зна он тако.

    Samo oće ljudi da umru od toga, al', ne bih smela da vam kažem, jeftino je

    Бог ти каже да не узимаш ону нову дрогу "Крокодил" да не би умрела. Консултуј се са породичним свештеником, за мале паре можеш сконтати шта бог жели да ти каже.

  14. Бог ти каже да не узимаш ону нову дрогу "Крокодил" да не би умрела. Консултуј се са породичним свештеником, за мале паре можеш сконтати шта бог жели да ти каже.

    Ma, ne, kad sam se probudila (iz košmara) videla sam da je na slajdu još hloramfenikol. ;)
    Ih, ako natavi ovako nikad se neću pošteno ispavati, neću biti produktivna i neću služiti svojoj zemlji, zar to Bog želi? Nek' me pusti da spavam!

  15. Zanjiši stolicu pa padni na stranu.

    Сад не водум пта куцсм

  16. zar to Bog želi? Nek' me pusti da spavam!

    Однеси сто евра у цркву. Биће ти лакше, да се ослободиш сотонске творевине. лоло Него ја постим, морам, ћале ми свештеник. Кромпир на сто начина и риба на десет.

  17. Него ја постим, морам, ћале ми свештеник.

    Kul. Meni je rođeni brat prababe (pra...ujak?) bio svešptenik. I 'ladno mi baba pričala kako on nikad to nije postio, a ovamo priča kako treba da poste... Baš mi to bilo jadno kd sam čula...

  18. I 'ladno mi baba pričala kako on nikad to nije postio, a ovamo priča kako treba da poste... Baš mi to bilo jadno kd sam čula...

    лололо краљина. Зна знање. Посте моји, ја постим док сам у кући, напољу мрсим чоколадом и ћелапима. Беж' бре, јашта ћу, чуј одрицање од хране. Ја се за време поста удебљам. Имам већ деведес три кила. Како то?

  19. Garant za post jedeš puno leba i mnogo više ugljenih hidrata nego ovako. Znao ti to ili ne, i šećer se u telu taloži kao mast, plus kad se poveća količina šećera u krvi, luči se insulin koji onda stimuliše proizvodnju holesterola i stvranja masti. Tako da su šećeri zapravo opasniji od masne hrane po tom pitanju. lololo, nešto što nikada neću naučiti... mnogo volim slatko... a bome i ćevape i pljesku i ve na tj zonfa. :D

  20. Пост је телесна и ДУХОВНА припрема за дочек великих хришћанских празника. Телесни део поста је мање битан, а он укључује нејеђење мрсне 'ране, сексуално уздржавање (нас нејебаче боле рац за ово, ми не јебемо и кад није пост), а за спасење душе је битнији онај духовни део поста који укључује молитву, причешће, покајање и добра дела хришћанска...

    Јеботе, ово и даље смрди упичкуматерину

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.