Moram nekom da se izjadam :((

  1. Šta je sa ovom tastaturom, tipke su toliko blizu jedna druge, ništa ne mogu da napišem kako treba. :D

  2. Garant za post jedeš puno leba i mnogo više ugljenih hidrata nego ovako. Znao ti to ili ne, i šećer se u telu taloži kao mast, plus kad se poveća količina šećera u krvi, luči se insulin koji onda stimuliše proizvodnju holesterola i stvranja masti.

    Ха? лоло

    lololo, nešto što nikada neću naučiti... mnogo volim slatko... a bome i ćevape i pljesku i ve na tj zonfa. :D

    Тооо, тај рад. љољ.

    Пост је телесна и ДУХОВНА припрема за дочек великих хришћанских празника. Телесни део поста је мање битан, а он укључује нејеђење мрсне 'ране, сексуално уздржавање (нас нејебаче боле рац за ово, ми не јебемо и кад није пост), а за спасење душе је битнији онај духовни део поста који укључује молитву, причешће, покајање и добра дела хришћанска...

    Е брате покушаћу онда овај духовни фазон, а телесни кулирам.

    Јеботе, ово и даље смрди упичкуматерину

    Да ти није дебело црево пукло? Покушај устати.

  3. Телесни део поста је мање битан, а он укључује нејеђење мрсне 'ране, сексуално уздржавање (нас нејебаче боле рац за ово, ми не јебемо и кад није пост), а за спасење душе је битнији онај духовни део поста који укључује молитву, причешће, покајање и добра дела хришћанска...

    Ja to pokušavam mom ćalcu da objasnim. Lik se stvarno dao u religiju, ne kažem da mu nije pomoglo, niti se bunim, svako ima pravo na to, i ne tera nas ništa, a i sam dato vrlo civilno promoviše, ukoliko ga neko pita, ali sa tim postovima... Ionako ima problema sa kilažom, u smislu da jako brzo smrša. I post ga uvek iscrpi... Kažem mu da se čuva, ili neka jede malo više te posne hrane.. sad tek nismo u situaciji da se razbacujemo, al' šta ćeš... Onda se razboli, pa mu đavo kriv. lolololo, ovo nije trebalo da kažem.

  4. ћале ми свештеник. Кромпир на сто начина и риба на десет.

    Ti ćale nije čuo za hipermarket ? Il gosn popi žao da turi ruku u novčanik pa naviko decu na jednolično? :-)))
    BITAN je duhovni post , a ovo telesno danas nije teško. Brate pa kad ima "Plazma" i krem posan, šta ćeš više. Probaj sa lignjama. pečurkama, pirinčom , graškom, kupusom pasuljom... Meni sad, da izvineš neobično kad nije post! lolololo

  5. Иста ствар. Само што је мени баба та која прави проблеме. Жена има 60+ година, 55 кила, болесна је, скоро оперисана по ко зна који пут, ал' запела да пости и крај. И сам сам верник, и верујем да је Бог чува док пости, али као да није већ довољно измучена, још и пости. Шта рећи, коју послуку порати?!

    Иначе, да не офтопикујемо превише, сад имам и дијареју од оног кикирикија од синоћ. опааа

  6. Ja danas cepam samo pršut, a vi kako oćete :)

  7. Ko je i malo ušao u istinsku dubinu religije, shvatiće da je taj post samo jedan mali delić jedne velike slagalice. Pa ko se snađe na kraju... Znam da nisam dovoljno kompetentant da raspravljam o tim nekim crkvenim pravilima, al mislim da me Bog na strašnom sudu sigurno neće pitati JESI POSTIO NA ULJU ILI VODI , već dal si nekoga povredio, prevario , izmanipulisao,...

  8. Шта рећи, коју послуку порати?!

    Ako si mršav, jedi, pa ni Bog te valjda neće beskorisnog. Ako si nemršav, posti. Al' smanji lebac. to je danas problem, ljudi nemaju para da poste kvalitetno... Žive na lebu, krompiru i sokovima. Nikako nije dobro.

    Ja danas cepam samo pršut, a vi kako oćete :)

    Uživaj. ja nekako nikad nisam mnogo volel to meso sušeno... Više sam za svežu pljesku ili slaninu, da još im vode u sebi. :)

  9. Ti ćale nije čuo za hipermarket ? Il gosn popi žao da turi ruku u novčanik pa naviko decu na jednolično? :-)))

    Попа јајара. лоло Децу? Имамо и ја и буразер по двајес. лоло Јебига, можда сам малопретерао, али стварно фиш енд потејтос имају примат. Мрзим печурке много, осим оних меџик.

  10. али стварно фиш енд потејтос имају примат

    Skini tati s neta posni kuvar! lolololo Imao sam sreće da par puta po par meseci boravim u manastiru za vreme posta. Da vidiš šta sve čovek može da nauči da kuva od ničega!...

  11. Ko je i malo ušao u istinsku dubinu religije, shvatiće da je taj post samo jedan mali delić jedne velike slagalice. Pa ko se snađe na kraju... Znam da nisam dovoljno kompetentant da raspravljam o tim nekim crkvenim pravilima, al mislim da me Bog na strašnom sudu sigurno neće pitati JESI POSTIO NA ULJU ILI VODI , već dal si nekoga povredio, prevario , izmanipulisao,...

    Dugo sam išla na veronauku, mislim na onu koja se održava u sklopu crkve. I u pravu si u potpunosti, tako bi svi trebali da razmišljaju i da ako već poste, da se raspitaju malo o postu i o tome šta zapravo treba raditi i čega se treba pridržavati.

  12. Па који је ово курац, никога нема. Форум умрео нешто.

  13. Па који је ово курац, никога нема.

    Ko me zove? :)

  14. Џизас зове, успавана. Ај певете.

  15. Otvorio sam limenku kuvane sunke, a ona izgleda kao mesni narezak.

  16. бухуууууу :(((((((

    Издржи, Змопла!

  17. Jedem i zalim.
    Osecam se kao da me je neko zajebao.

  18. Imaš sreće što i tako izgleda, s obzirom šta sve ima unutra.

  19. Напише ли још неко на фејсбук ''срећан осми март свим женама и онима који се тако осјећају'' нећу одговарат' за последице...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.