Moram nekom da se izjadam :((

  1. Одох ја одавде, ово је пропаст, од сад мувам на свакој журци из зајебанције, питам скоро сваку па шта буде :)
    Ај идем, ако останем овде биће срање. . . Има неколико риба се ложи на мене али габори и очајне су. А и сви би ме зајебали да смувам неку од њих. . .

  2. не кажем теби него смореној и генерално људима који заговарају ту спику, само опуштено, мојне да радиш било шта, све ће то доћи на своје...

  3. Тако да треба што раније кренути прилазити, мувати, гурати у погрешну рупу, фејловати са порукама, збуњивати се на пићу итд. да би касније сво то искуство мого да искористиш и да не би долазио у ситуацију да се ко матор коњ испаљујеш.

    Slažem se da treba pokušavati na vreme i truditi se, ali ne treba da te neuspeh obeshrabri. To je fora. i ribe imaju frke, sećam se kada je mene tako ispalio neki lik, mislim da sam imala sedamnaest, bili u nekoj diskoteci, kako već idu ta fensi sranja, i sad mi smo bukvalno pričali sat i po, onako ekstra nam je bilo (možda sam umislila, ali stvarno mi je izgledao zainteresovano i da mu se đam) da bi me na kraju ladno iskulir'o, proš'o pored mene i prišao nekoj plavoj ribi što se smejala kao idiot. E, ako se tad nisam osetila uvređeno, nemam pojma kad sam. Još sam i ja pomišljala, zar je toliki problem što mogu da nasmejem lika (ne ludiranjem i majmunisanjem, nego ovako, kulturno) i što ne slušam grand i tehno. Baš sam se osećala retardirano. :/ Jbg, svašta će ti se desiti, ne valja se nervirati, znam da je glupo reći i da niko to neće poslušati (što je normalno totalno), ali da sam to tad znala, lakše bi i bilo.

    А и самопоуздање ће ти сплашњавати како растеш, има да се затвориш у себе, хејтоваћеш све около, постаћеш мод на неком сајту и играћеш игрице. А кева ће да ти тугује ноћу што њен син матор коњ и даље нема рибу и блеји за компом, родбина има да ти баца ровца - мали јел јебеш...

    Али ја нисам мод.

    Ni ja , Komirani, ni ja. ;D

  4. Одох ја одавде, ово је пропаст, од сад мувам на свакој журци из зајебанције, питам скоро сваку па шта буде :)

    Швалерчинолололо.

    ма неколико риба се ложи на мене али габори и очајне су. А и сви би ме зајебали да смувам неку од њих. . .

    Е јебемти лебац ражани.

    ЕДИТ:

    Ni ja , Komirani, ni ja. ;D

    Да се нађемо у граду? лоло

  5. Сморена каже опуштено, а шоми да ударим јако? Ја ћу да ударим јако на журајама , оно чисто из зајебанције, па после можда буде нешто веће, а овако у школи глуматам финог клинца. Биће нешто надам се.

  6. Да се нађемо у граду? лоло

    Da tražimo Džimija zajedno? lolololo ;) Si ti onaj što ti otac pop? lolo Đa mi se. :)

  7. разуми је, сморена је женско, њима је у генетском коду да блеје и чекају а нама да будемо предатори и нападамо.

  8. Сморена каже опуштено, а шоми да ударим јако?

    Коматоза ти каже да ти нађеш курву неку, да скинеш помрчину, благош теми и форуму.

    Si ti onaj što ti otac pop? lolo Đa mi se. :)

    Јесте, имам паре и кола. лоло

  9. Јесте, имам паре и кола. лоло

    I tata donosi dobru hranu sa sahrana i svadbi. kud ćeš bolje, lolololo.
    Još ako si vodolija, vaga il' lav, i astrologija bi te složila sa mojom konjskom prirodom strelca, trolololololo.

  10. Водолија сам ја, ћале ми је вага, а буразер лав, па ти бирај.

  11. Водолија сам ја, ћале ми је вага, а буразер лав, па ти бирај.

    Ahahahahahahahaha! Jeb'o mater, NE VERU'EM! xD Hahahhahahahah! lolololololo Jack pot! :)
    Ovo moram na profil.

  12. Али ја ти предлажем мене.

  13. Али ја ти предлажем мене.

    Vodolija i najbolje ide, mislim. :)

  14. Треба устати ујутру у 6

  15. Popij bromazepam od 3 i lezi. Ako ne deluje, neka te neko udari uspavljivačem :)

  16. Evo ja se slažem s ovim šomijem, moraš za vremena sebi da udaraš hajp na jurenje za suknjama, muvanje, seks... znaš, da ti pređe u naviku i uvuče ti se pod kožu pa ne preispituješ mnogo čitavu stvar. Ako budeš čekao previše videćeš kao mator da u tome i nema nekog preteranog smisla pa nećeš ni počinjati, biće ti glupo.

  17. Мало је то од Бушида Џерико. Ја дајем 15 дана. Поздрав

  18. Rispekt, Ajakse! :opipava uveliko prvu bazu, sprema se da napadne drugu:

  19. Гледам већ два сата како Фродо и Сем иду кроз пичке материне, а знам да неће доћи у Мордор за бар још сат времена јер сам гледао филм већ пар пута.
    Па сам дошао да подјелим муку, јер сам направио паузу за пишање.
    Јебени Фродо Цукић. А да рецимо тамо негдје почетком другом дијела киднапово змаја, дошао би очас посла, па би било више сцена фајта...

  20. јер сам гледао филм већ пар пута.

    оцада и без сувишног стискања плеја
    http://www.youtube.com/watch?v=VznlDlNPw4Q

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.