Prijava

Nateklo mi oko, kae doca konjuktivitis.. Evo plačem dva dana ko da slušam Srećka Šušića leptejebo.

Sunshine, cvike sunčane obavezno dok ne prođe to. Čak i sa cvikama, nemoj biti dugo na otvorenom suncu, jbg, lično iskustvo ;-)

Neki narodni lek ? Ove kapi i masti šo sam dobio kurčina..

Ne znam za narodni lijek. Koje si kapi/mast dobio?

ofloksacin i chloramphenicol... Koliko ovo traje da ne idem sutra na poso ?

Čaj od ivanjskog cveta. Skuvaš, ocediš, oladiš, ispereš

Meni je trajalo jedno 7 dana, omaglice, bolovi, peckanje. Taj ofloksacin je jak antibiotik, treba dosta vremena da se sočivo riješi upale.

Да ли игде на јебеној планети Земљи има јебено да се нађе јебена урезница за навој од 10.5 милиметара како бих направио матице за бицикл? Или да преврнем бицикл у старо гвожђе па да лепо идем пешака?

Kad ga odneseš na otpad, prvo provjeri ima li tamo ureznica :-)

Мајке ми, сад ми је јасно зашто људи лако пуцају по шавовима и потежу оружје. Веома је фрустрирајуће кад нешто не можеш да урадиш јер те зеза, типа, пола милиметра вишка или мањка.

Kaže gugl da ti treba M 13 ureznica, a to ima svuda.

imaš u woby house-u pred NS

Vjerujem ti, Jankela; kad god nešto radim, a jebu me dijelovi miimetra, osjetim se u isto vrijeme i bijesan ko ris i poražen ko.... e jbg sad, ne znam koja životinja često trpi poraz....

gusenicqa
inace kad ti treba opisavnje necega a ne znas sta reci reci ,,chasha,, ;))

ahahahh to je najjace kad oces da bacis neki preobjasn sa opisivanjem i ne znas sta i kazes nesto glupo fazon mnogo

oznojio sam se ko...mnogo

Šta ćeš, napalo me.

Popušio sam kurčinu za naftnu platformu.

Ja ne bih ni za tri.

Nije bilo strašno kao što sam mislio

Šta traže, možda bi mene primili?