Prijava

Žajk ovaj post me deli na pola
Jedna polovina bi da te zagrli druga da te zakolje

složio bih se, vrlo škartljiva situacija je ovo :DD

Ajde daj mu picke i ne drami 5 dana

Najdramaticnije situacije na saljivom sajtu vukajlija.com:

1. Neko jebo natnat
2. Marko kupuje auto
3. Srna dobila ponudu da menja picku za posao
.
.
.
.
n. Tilmo ispao gluperda

Hahaha
Udavih se...ovo je ratni zločin već.

Ja da sam žensko do sad bih bio premijer države.

Pička je najjače oružje na planeti :pročitati glasom rendom kronera pred prodavnicom što pije pivu ladnu i srećan je:

Pustio sam tvoj problem da prenoci i sad mi se ovo cini kao najracionalnije resenje:

Ako nisi nevina onda se kresni jbg

Zamisli das nekome picke a on te nakon toga zaposli u maksiju 20k plata. Gore cak i od toga da te ne zaposli uopste

Malo mesto, raspali brakovi, bezobrazni organi javnog reda, devojka koja zarko zeli da se zaposli u 22 godine i cak razmatra mogucnost da za to legne-znaci da je u pitanju Vojvodina bez greske. E sad, u glavi mi se stvara slika da je od NS ka Backom Gradistu potez, tako nesto, ali nebitno.
Pre nego sto uradis tako nesto, jasno ti je da ima ljudi koji tu uslugu placaju dozivotnim izdrzavanjem, sto se zove brak i ne zahteva ni da imas osnovnu skolu?
Da za to (mozda) dobijes POSAO u drzavnoj sluzbi VS da nadjes nekog sonju i udas se?

Naravno da neću da se javim više tom čoveku i naravno da neću da spavam sa bilo kim da bih dobila posao. Imam dovoljno kvalifikacija da mogu sama da nadjem posao.
Nažalost često viđam tog čoveka, i praviću se luda samo.
Udaću se iz ljubavi.
Biću nadničar kao i do sad što se tiče posla. Radim 12 sati dnevno za 1000 dinara i bolje to nego da budem nemoralna osoba.
Pomoravlje je u pitanju.

Fender likes this

pobogu,zasta je tako mala nadnica?

Radim kod jednog dede koji je inostrani penzioner. Na selu.

sta radis za soma dinara 12 sati na selu?

Tamo si makar sigurna da nece da te jebe jer mu se ne dize. Ponudi mu da mu ugradim automatski dizac kurca za 6k, tebi soma meni 5

Radim sve seoske poslove. Danas sam npr čupala travu i korov u plasteniku a baš je veliki taj plastenik.
Ma deda hoće da me uda za njegovog unuka koji ima 15 godina lol

Dobro ne mora tebe da jebe valjda ima neko zensko tamo ti se ionako zoves dusan

Da, ja baš volim matorce koji zaudaraju na starinu.