Prijava

Kad labokv priča o devojkama, uvek mi je pred očima ona njegova slika gde izgleda kao rakun navučen na heroin godinama, i pitam se kolka je to jadnica da bude s njim. Ako ne laže, a laže garant.

isuse..godinama me proganjas po forumu skoro svaki dan, ti nisi svestan koliki si imbecil to vec svi znaju ovde samo ti ne znas a ne mozes ni da znas, prirodno...ne za covek dal da te zali ili da te prebije..mada tvoje tupave provokacije nikog ne pogadjaju ali treba te prebiti jer si dosadan

Атомски миш имам много паметнијих идеја, али нећу да их трошим на вас дауновце.

Твој једини квалитет је што не идеш у чекаоницу, пичка ти материна она у развоју ометена ај МРШ да те не видим.

Ahh nekad sam dobijao seenove i govorio sam sebi bice bolje jer gore ne moze. Sada se devojke ne udostojavaju ni da mi udele seen, nego me ostave na unread, iako vidim da su onlajn. Eh zivote kanto govana

jesi ih prvo upoznao negde ili smaraš random ribe koje nađeš na instagramu

jebiga, biće bolje, samo istraj i ne menjaj se zbog njih...!

gore je kad vidi poruku i nece da odg.a ovako verovatno ne gleda nicije poruke osim od 3-4 lika koji je jebjavaju naizmenicno a mozda i grupno

Naizmjenično, ne mož da odgovori zato, da je grupno odgovorila bi nekad.

Радјард Куплунг
jebiga, biće bolje, samo istraj i ne menjaj se zbog njih...!

Hvala Rađ, i meni si sad pomogao, živ bio!

Seen boli više od šuta u jaja.

E da imo sam skoro situaciju, krenem da se dopisujem sa curom, i ona se baš isprimala, krenula ozbiljno da flertuje, a lepa na slikama baš. I ja sav hepi, ponado se da ću jebat. Tek mi kaže jao pa ti si baš visok 190cm, LOL nisam odakle ti to, imam 173-4. Ona kao jao pa ja sam tolko visoka a kad obujem štikle imam 185 (već ozbiljno kolutam očima), dobro obuci patike kad se vidimo kažem joj, i tu mi nastavimo kao da se dopisujemo neko vreme i riba tek spontano prestane da odgovara.
Pa bolje kaži ajde lepo odjebi bre hobitu...a rade to kurve, ne da kažu fala al ne fala ili teraj se, nego eto tako samo prestanu da odgovaraju, to im je iz nekog razloga skroz prihvatljivo ponašanje...

pa mora neko nekad prestati sa odgovaranjem,ako ne mislis da dopisivanje treba da ide do smrti

Ne znam sto nisi ubrzao malo taj izlazak jbt pa ne moze dopisivanje do veka. Uostalom, tako zaglavis u frienzone i nikad se izvuc. Zato ne rastezi ubuduce