Prijava

Bila u pet sopu, svidi mi se neka igracka za macku, uzmem. Sad skontala da sam platila jebenog mrtvog goluba i donela u kucu i malo sam zgrozena sopstvenim ponasanjem iskreno.

A druže ajd metalika si, mlada si to će da te pusti s godinama al to što si mačkarka pa ja ovako pogan eto nemam reči
Nemoj to jebate

Tepaš li mu onako ko detetu i smatraš li ga ravnopravnim članom porodice

Torta za rodjendan kapicu mu onu stavljaš itd

Iskreno Bohor napusila bih te sad, ali ne mogu, prezauzeta sam skupljanjem perja mrtve pticurine po stanu.

Torta za rodjendan kapicu mu onu stavljaš itd

Hahahahha odmah zamisljam u glavi; soja sva sretna, tapse rukama pored torte a macak onako smoren gleda u fotoaparat i misli se "sta mi ovo treba, jebem ti zemljane"

Kako mrtva pticurina,sta plasticna igracka

eee kladim se da si makar 6-7 puta u zivotu odrzala nekom lekciju kao psi su glupi pse imaju bezlicni likovi, pas te sve slusa....ja volim macke jer su macke divlje i nemaju gospodare................................................................kao i ja...

Čekaj zavaljali su ti pidžna koji je bio živ?

U sustiniperje se nalazi na stapu. Pola vec ocerupala.
Nije blek, pravo perje

Rekao bih da se tvoja mačka KITI TUĐIM PERJEM jao 'de je seltik da me vidi sad ponosan bi bio a i žajku bi oči zacaklele

Hoću reći da ti je mačka džukela

Hahahahha odmah zamisljam u glavi; soja sva sretna, tapse rukama pored torte a macak onako smoren gleda u fotoaparat i misli se "sta mi ovo treba, jebem ti zemljane"

Hahaha zabludela mačkarka, ovo možeš da radiš malom belom keru i da on bude u fazonu OK do jaja mi je, mački se savršeno jebe i smatra te za debila

Bukvalno da crknes pored nje ne bi se trudila ni da te zapisa dok god ima cistog peska.

A verovatno je uzela ono kao štap sa percima na kraju, pa onda mašeš time a mačka juri, al gospoja skontala da je perje pravo i sad je u fazaonu mon dju, ke blamaž, ke skandal...

Vise sam u fazonu ko ce to sad da cisti.

Pa lolčina jebena, kolka ti moć predviđanja treba da ustanoviš da će mačka da je razjebe u roku od odma? :D
Čisti sad...
Zato kupiš lopticu, valjaj, kotrljaj juri, ako ti ode ispod ormara e pa jebi ga...

Aj nemoj sad I ti xD
Loptica je zaturila ne zna im se broj
Jednom cu da izginem zbog njenih loptica.
Al dobro je, zamalo da kupim I lopticu s nekim perjem.
Ovako sam samo za stap ispala glupa

ja sam jednom imao macka i nikad vise