Prijava

Škodi jebote nisam znao da si toliko utemeljen i crveno-pilulisan. Samo malo manje ovog šubi dubi dubi pls.

ŠUBIDUBIDUBI
U
B
I
D
U
B
I
D
U
B
I

ima nade za ovog škodija, ja mislio budaletina neka defkaška, a nije izgleda.

Sto pijes kad ti Skodi

Zasluzio je lajk bar jedno desetak defki

Nznm baš, nekako ta deca daleko više zaseravaju parkove

oO

Zaista ne mogu da se setim kada sam poslednji put video da iko ko pripada ljudskom rodu, malo ili veliko, sere po parkovima, mada mozda je to do toga gde ko zivi nzm

Opet vecina ljudi zaista kupi sranja iza svojih ljubimaca, naravno ovde ne spada gamad sa dorcola

Blago nama kad nam je najveci problem ko više sere po parkovima..

ne zna se ko su veća govna, deca ili kerovi.
doduše, deca će jednog dana da odrastu u ljude, ali kerovi će uvek ostati kerovi.

Бановали ме ретарди на редиту, патим. :(

Hahhah šta si im uradio, malo širio antivaksersku demagogiju? Eeee pa druže, nije ti to vukajlija, jedino mesto na internetu sa apsolutnom slobodom govora.

Русофилску, уз по коју увреду хехе. Стварно постао гејпедерски овај интернет, не можеш нигде ништа да кажеш.

ako si uspeo da te sa REDITA banuju, e jebiga majstore.

Možda su ti strani subovi osjetljiviji na hate speech ko zna

Ма домаћи r/Serbia.

šta ćeš, proširio se zapadni smrad i ovde.

počeo je odavno raspad zapadnjačke civilizacije, tj. weebovi smrdljivi, trandže sa 11 godina, takozvana nebinarna stoka, ne možeš kao čovek reći "nigger" a da belci na pizde na tebe, u skorije vreme to važi i za "retard" i "fag(got)", demonizacija heteroseksualnih belih muškaraca, jer to je be stoka, to se mora pobit i da ne nabrajam više, rastužuje me u šta se zapadni svet degenerisao.