
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Teško je biti ovoliko duhovit http://vukajlija.com/zabava/posteri/102222-jedan-od-onih-trenutaka NOT.
Da.Moj poster je govno.Good for you.
Poster je dobar.
Iluzijo, niko ne voli novajlije koji su nadrkani na ceo svet.
Hujo me podražava! Shta chesh sad dechxo?
Uspela sam da se posečem na parče čokolade. :(
Ахахахахахах, па како то уради, црна Стормо?
Uspela sam da se posečem na parče čokolade. :(
To ti je možda znak da treba da staneš? :D
Nije htelo da se prelomi, kuja. A ja zapela, naravno. Nisam jela čestitu čokoladu mesecima. Sve neke buđave, i onda mi dođe dar s neba da mi iskasapi palac... -.-
@Cenotaph
Hujo me podražava! Shta chesh sad dechxo?
Da nastavim da pravim dobre defke i postere, ne smeta mi što mi je "neko" udario minus na svaku defku...
Putuj Igumane...
Не мећи га у фЛижидер убудуће. Нека ти ово служи за наук.
Ja čekam da mi odgovori, a ona mi ne pišeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! AAAA SUDBO KLETAAAA! Daću se Sinanu, majke mi.
sve sam nešto bezveze. ništa nije kako ja 'oću.
Dobro došla u klub, kosmo.
Sever skandira: NE DAJ SE, KOSMO!!!
sutra idem kod cika hirurga..
Sto?
ahahaha eto predražinjo kako mi je malo trebalo...baš me nasmeja.
Pa gde tebe da gledam neraspoloženu, ne ide bre...
meni, sirotoj, čak ni peđa ne može pomoći.. u tolikom sam bedaku :/
Ros, ako mene pitas imam uraso nokat u meso i ima se smaram tamo pola sata i vise