Moram nekom da se izjadam :((

  1. Прехладио сам се, нисам отишао у школу данас.

  2. Ja navijam za liverpul i oni su me oborili na tiketu. Duplo jadanje.

  3. Troduplo. Čekam kasno sinoć Athletiko MG-a da da gol za pobjedu i Ronaldinjo u 90-om minutu iz slobodnog udarca pogađa prečku. A mogao sam tih 50-ak maraka fino potrošiti. Majku im brazilsku u pičku!

  4. Ćale mi na mobilnom ima aplikaciju MobiVukajlija. I on je sektaš.

  5. Pazi šta pišeš... :-)

  6. To je sasvim normalna paranoja oca ženske dece. Ne brini ništa, ukinuće kad se udaš.

  7. da ne pocne cale da se nabacuje...

  8. Бураз који ти је параплегичар дјевојка па ти је дала шифру фејса ? а вјерујем да си и ти дао њој своју. Ако иде на концерт не мора да значи да ће је јебати курцем у пичку и гурцем у гуз'цу, јебо вас фејс и љубомора ради фејса. Спичи у локалну кафану обрни туру неким рандом момцима које знаш из виђења и разбиј се са њима да те унесу ко бадњак. И крај приче.

  9. Oće žene tako da daju šifru onda kad se muvaju sa nekim tu...kako da ne. Pa kad ti je dala šifru to znači da ne smatra da je to što je pisala ikako kompromitujuće.

    Reko bih da ti malo preteruješ i da si samo nekako nesiguran u sebe i to je sve. :-)

  10. ja nemam fejsbuk,tako da mi je banja.a nem ni devojku,to bas i nije dobro.
    treba da se nadjem sa nekom na koncertu.

  11. Zašto žene vole da ih tretiraš kao stoku? Jbt, što sam gori prema jednoj skutri to je ona zapaljenija za mene. Počela je da me progoni aukurac, ni na trening ne mogu da odem da ona nije tamo. Plus što ima momka nekog bizgova a riba uopšte ne pazi šta radi, ajde, recimo da je OK je kad je u vezi pa se švaleramo al potajno, ova je razglasila po čitavom gradu, samo mi još fali da mi i on najaši na vrati i jebiga.

    Nešto kao ona overli atečd grlfrend samo što eto nismo u vezi.

    Jebem ti rate majku!

  12. Blokiro me skočimiš na fejsu.

  13. nisam te blokiro, pičkou, već samo unfrendovao.

  14. Koliki li je taj lik kad ga Mrva izbjegava?

  15. Nije došla rodica.... Ja na treningu bio kad stiže poruka da ne može večeras no će sutra.

    A mene tetive bole pa se namazo nekom kremom za medvjede.... Prži ko vrelo ulje, jebem je u proizvođača!

  16. Razumete dolazi mu rodica, a ja znam kakvo je stanje kod Skočka sa rodicama.

  17. Šta bre ja da kažem,jaooooooo.... na šta se sve žalite, ku ku

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.