Moram nekom da se izjadam :((

  1. Dobio 120 km na kladionici i sve spickooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. jebo te kurac, pa što to uradi? jaooo, da mi je sad 20 dinara a kamoli maraka ili eura

  3. Без мајке, не могу да одолим вину домаћем....

  4. Jadam se što ne mogu trenutno da se požalim.

  5. Имам 064 картицу која није била активна годину дана. Кад је убацим у телефон, телефон региструје мрежу, али картица је мртва. Не могу да уплатим кредит на њу, нити да зовем, нити да шаљем поруке, нити мени могу да стижу поруке нити да ме ико зове.
    Могу само да седим и плачем и да картицу бацим под казан за ракију.

  6. Хе хе, мени теленор картица преживела четири године без икакве активности, уплаћивања кредита, или било чега. Теленор фтњ!

  7. Имам 064 картицу која није била активна годину дана. Кад је убацим у телефон, телефон региструје мрежу, али картица је мртва. Не могу да уплатим кредит на њу, нити да зовем, нити да шаљем поруке, нити мени могу да стижу поруке нити да ме ико зове.
    Могу само да седим и плачем и да картицу бацим под казан за ракију.

    Svi moji jadi izgledaju smešno posle ovog. Izdrži matori naćeš novu.

  8. Нашо сам нову, а стара је завршила у каљевој пећи. И нека је.

  9. Prećero sam sinoć u glavnom na gradu naše divne Republike Srpske. Rastopio sam se od alkohola, totalno sam se odvikao, popio sam 10-15 piva i TAPIJA, gotovo.

  10. krenuh sinoć da gledam prestiž prvi put, i kažem drugu da ga gledam, i on kao "hee, kad si mi sjebala kraj hausa, evo i tebi, fora je u tome da on_______________he-he"
    i upropasti mi kraj finog filma, pu

  11. izvini, mislila sam da sam jedina koja ga nije gledala,jebiga

  12. Ajde izmijeni komentar, stvarno nije fora. Ja sam gledao film, ali to je fora čitavog filma. Nije fer da sjebeš nekome gledanje.

  13. ај, ваљда нико ние видио

  14. Ja ne znam koji je to film, ali sad si mi sve upropastila.

  15. Ja sam video.... :-((

  16. е јеб'га. бануј ме ако ће вам бити лакше :)

  17. kapun me strasno nervira jer se svadja sa ondulatorom ciklonom....

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.