Moram nekom da se izjadam :((

  1. črč, ne brini, to ti je samo merkur retrogradan, ništa strašno, proći će za par dana...

  2. Шта је Меркур?

  3. Merkurčeva otadžbina

  4. Onaj "sve za kucu" centar na karaburmi i autoputu.

  5. merkur je bio glasnik bogova.... rimskih bogova čini mi se...

  6. nja nja nja
    nja
    nja
    nja

    nja nja nja

    eto izjadao sam se

  7. energija

    Merkurčeva otadžbina

    Ahahahahaha, vrhunski.
    Jede mi se neko nezdravo testo natopljeno masnoćom, tipa, uštipci, mekike i te pičke materine...

  8. Чрч Паб је побрисала сав пвт са мном сад изгледа ко да сам причо сам са собом :(

    Зашто си то урадила ЧРЧЧЧЧЧЧ

  9. ololololllol

    MOžda je Stefi ipak to uradijo?

    mada realno, ko je ta črč pab. Stalno slišam nešto črč pab pa črč pab a kada vidim to ime bežim sa te teme. i onda opet črč pab

    zasto jebeno

  10. Pa ručkaj,darling!

  11. Mnogo se smorim kad me par dragih ljudi skapira pogresno.
    Najcesce ovako na netu ili smsom.
    A u poslednjih par dana mi se to vise puta desilo.
    Nemam pojma sta je u pitanju. Ali uzasno me sjebe.
    Ja se zezam oni shvate ozbiljno. Nije mi jasno sta radim pogresno u poslednja dva dana. Ali desilo mi se 5 ili 6 puta juce i danas :/

    merkur je bio glasnik bogova.... rimskih bogova čini mi se...

    Лемајо, дизвинеш, али јебо те Меркур. :)

    Елем, да кажем нешто Чрчи. Чрча, пази овако, ја сам ти брутално искрена особа и као такав ја нећу бити као Лемаја и тешити те како је Меркур ретроградан и како је све иначе кул, јер није кул. Не ради се о ретроградности, него о ретардираности људи и ти такве људе треба да одјебеш. Тако сам ја из свог живота одјебао све људе који су ме погрешно капирали и преозбиљно схватали кад бих се зезао. Који ће ми тачно курац такви људи? Нека иду да гледају Титаник и сличне лимунаде. Сада се боље осећам. Јесте да имам мање другара, али није све у квантитету. Пред тобом је тежак период и треба да донесеш праве одлуке.

  12. mada realno, ko je ta črč pab. Stalno slišam nešto črč pab pa črč pab a kada vidim to ime bežim sa te teme. i onda opet črč pab

    zasto jebeno

    Eeeee... Kad bi znao, drukč'e bi zborio.

    Ne mogu, darling, kasno je. Mrzi me :)

  13. Jede mi se neko nezdravo testo natopljeno masnoćom, tipa, uštipci, mekike i te pičke materine...

    Они дани, а?

  14. Garant je Stefan.
    Nisam ja tu nista dir'o.

    Edit:
    Dzimi, za par ljudi kontam da je to najbolje resenje, ali treba da skupim snagu ili neki drugi sinonim za muda i da rascistim sa njima. A nesto odlazem jer mi se ne ulazi u raspravu i konflikt. Do kog ce sigurno doci.

  15. Они дани, а?

    Koji?

  16. črč pab je muško?

  17. Ne mogu, darling, kasno je. Mrzi me :)

    pa šta koj kurac kukaš onda? :)

    Пред тобом је тежак период и треба да донесеш праве одлуке.

    Sad još tarot da gu vrljiš i pobeda!:)))

  18. A što da ne kukam koj' moj? Svi nešto slindrate, valjda mogu i ja nešto da rečem? :P

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.