Moram nekom da se izjadam :((

  1. Неуспела шала, у пм.
    ЖЕнама се тако једу те гадости кад добију.

  2. A što misliš da te nisam skontao?

  3. joooooj počinje glava da me boli! manje vina manje vina...

    šta bre fali merkuru? šta imaš ti protiv merkura? šta je on tebi ikad uradio? leave merkur aloneeeeee. i ne seri i ti džimi. jesi ti prošitao šta je devojka napisala. PAR DRAGIH LJUDI!!! zznaši ako su joj dragi daj joj dovoljno neznamčegakakosetokažesadjebiga da su to ljudi za koje je ona procenila su ok a ne glupava goveda koja ne bi skapirala šalu ni da ih udari po nosu jebi ga sad, nešto joj se trenutno ujebalo pa ima kakosetokaže miscommunication sa tim ljdima, desi se svakome, ti bi jebote odma nekog da pičkaraš.....

  4. Е нем0 сад си кобјанила!

  5. A što da ne kukam koj' moj? Svi nešto slindrate, valjda mogu i ja nešto da rečem? :P

    Ma možeš, samo vežbam strogoću, rekli mi da poradim na o'trini, hahaha. A sve sam noževe već naoštrila.

  6. А у курац онда. :Д
    Едит: Да просте ова деца.

  7. šta bre fali merkuru?

    Merkurci. Opasan pad nataliteta na Merkuru ovijeh dana.

  8. nem0

    А у курац онда. :Д

    Zezam se, opušteno :)

  9. i ne seri i ti džimi. jesi ti prošitao šta je devojka napisala. PAR DRAGIH LJUDI!!! zznaši ako su joj dragi daj joj dovoljno neznamčegakakosetokažesadjebiga da su to ljudi za koje je ona procenila su ok a ne glupava goveda koja ne bi skapirala šalu ni da ih udari po nosu jebi ga sad

    Немаш појма, бре. Па сви људи које сам ЈА одјебао, били су ми прво драги и нису били глупава говеда.

    ti bi jebote odma nekog da pičkaraš.....

    Наравно. Ако не научиш како да правилно пичкараш људе, нећеш опстати у овом суровом свету.

    И много су ти, бре, иритантне те узречице од по двадесет пет слова. Знам да си пи ар, али исконтролиши се!

  10. Сад ћу за казну да одем да те читам!

  11. cizaz Merkurci. Opasan pad nataliteta na Merkuru ovijeh dana. tatic

    e znala sam, pazi kad sam znala! vidim ja nisu mi svi merkurci na broju,....

  12. Наравно. Ако не научиш како да правилно пичкараш људе, нећеш опстати у овом суровом свету.

    Samo, uz pičkaranje, mora i šamaranje. To dvoje su ko nokat i meso, što 'no kažu :)

  13. Наравно. Ако не научиш како да правилно пичкараш људе, нећеш опстати у овом суровом свету.

    Ja ću dumrem sutra! Mora brzo oštrim noževe.
    Džimi, dvadesetpetsepišezajedno.:)

  14. Не пише се, нисмо Швабе.
    П.С. Опроштено ти је, знам да је професионална деформација. :Д

  15. АЛ ПРЕ СВЕГА САМ ЧОВЈЕК

  16. brte, doži kod mene u blokovima da vidiš šta je pičkaranje i šamaranje, a moda te i naučimo da čitaš višesložne reči brte!

    edit: juuuu sad mi dade ideju za defku! mwah!

  17. ti nisi čovek..ti si bleda senka Fejza....

  18. ahahahh, bolo mojne bušiš zid adeeselom lolo

    LOOOBOOOOOOOOOOO

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.