Moram nekom da se izjadam :((

  1. najbolja scena šamaranja mi je ona iz duško dugouško crtaća, kada se onaj debeli i mršavi nasukaju na pusto ostrvo, pa kad debeli krene nešto da divlja, mršavi mu zalepi šamarčinu, onu vaspitnu, tako slatko, s apetitom, onako iz ramena! znate na šta mislim?

    edit: odgovorih energy :)

    edit edit: a jel mi to spemujemo sad?

  2. jok samo se konstruktivno jadamo da nam je trenutno dosadno

  3. Uze mi enerdzi rec iz usta.

    A i spontano kukamo kako je merkur nenaseljen, kako pisemo preko telefona, kako nam fali dobro samaranje...
    Sve su to teske muke moja ti.

  4. ah, well, when you put it that way... ;)))))

  5. težak je život nas neshvaćenih umetnika.

  6. Važno je, lemajić, da ga staviš na pravi način!
    BTW, imaš pvt politički korektne sadržine. :)

  7. Остане ми још једна цигара и онда је обрнем и запалим филтер!

  8. Meni se dešavalo da u 2-3 noću imam pljuge, a nemam upaljač... E to je mučenje. :pali pljugu:

  9. Ја припалим и гледам зашто има укус папира, кад оно филтер. Где сада да купим, у пичку материну.

  10. Марић јеботе! Ладно Марић! Продавница која ради нон-стоп. Дааа!

  11. Не ради Марић, сад сам био, рекли ми да спава

  12. Ипак нисам отишао, мрзело ме

  13. i neki dan me djevojka ostavi a ja gledam u nju dok priča i ispod vidim titlove piše "NEĆEŠ JEBAT" kakav trip bem ti vukajliju....

  14. Kako me smaraju ovi jebeni uskrsi, božići i svi šablonski, ko konjina ciganska zaulareni praznici na koje su ljudi po difoltu srećni jer negde piše da treba da budu srećni. Prethodni dan pičkom svojom uplatili 200 dinara kredita da sad mogu da smaraju njihovim dosadnim smaračkim uskršnjim porukama koje čak ni sami nisu u stanju da smisle.

    Jebale ih poruke. Jebali ih pozivi.

    Ovo govno "hristos voskrese - vaistinu voskrese" k'o sa komunistilke fabričke trake da je sišlo. Pa majku mu jebem, ko da smo svi đuture retardirani pa ponavljamo to govno svake godine...i svake godine isto. Promenite ga nekako majku mu jebem jer smara. Smara!

    npr: "Hristos ustade -Ustade, svaka mu dala". Kreativnosti malo, da bude zanimljivije.

    Sad me keva zove i pita jesam kuvo jaja i šunku jebenu. Nisam kevo teraj se u kurčevinu ćaletvu, nisam. I neću da jedem jebena jaja, vonjate mi svi na jaja koliko ih glođete ko svinje. Podrigujete na njih noćima. Prdite ko rotvajleri. Ulice na štrokava žumanca smrde.

    Poješću picu iz karibika i kolu piti ladnu. I neću da budem srećan zinat! ZINAT!

    mršu pičku materinu.

  15. ljudi po difoltu srećni jer negde piše da treba da budu srećni.

    Moja drugarica je u petak bila tužna jer je Veliki petak najtužniji praznik. Dobro.

    Mene jebe alergija, kašljem k'o luda, izgleda da sam prehladila. Počela sam da se kljukam tabletama, sirupima, čajevima al' tek jutros pa i nema nekog efekta. Al' me je smorilo ovo kašljanje, jebemu majku.

  16. Umesto da uživam u Vaskrsu, narednih nedelju dana ću morati da trčim po bolnicama.

  17. Ubiće me ova praznična sreća.

    narednih nedelju dana ću morati da trčim po bolnicama.

    Šta se tebi desilo?

  18. Meni ništa, porodični problemi, banjavala 'itna noćas, pa bilo haosa...

  19. Sinoć sam rešavao ukrštene reči. Sad sam se probudio. Umoran sam. Jebem ti ukrštene reči.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.