Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ја навукао асистента са факса да се региструје на Вукајлију синоћ... Него не знам под којим је именом, да га хејтујем мало

  2. to mare, kad provalimo nik ima da ga istresemo iz gaća

  3. Обавезно, и да му говоримо да врати кулен, кокошке, и да не јебе никад ништа!
    Мада ми је помогао на колоквијуму, хвала му

  4. Frenki: Uzni sad bršljen i maslačak sa sve korenom, skini se i počni da se bičuješ uz glasno pevanje crkvenih pesama. Obavezno mećni na glavu venac uokviren bodljikavom žicom. Pojačava osećaj pokajništva. Ako nemaš krs pri ruki, uzni nekog sa ulice i pronosaj ga preko nekog brda. Jao, pa vi nemate brdo tamo :( Nosaj ga po njivama tri sata duže. Valjda će ti se priznati trud i žrtva. Kad sve to odradiš, uzni i pojedi jedno kuhano jaje. Kokosh ne jedi, kao ni juhu. Kažu da ne valja to jesti na vskrs.
    GAD BLES JU END AMERIKA http://zavedimezaebime.ucoz.com/_ph/65/1/14899892.jpg

  5. Nosaj ga po njivama tri sata duže.

    Овај део ћу ја организовати :)

  6. Francky Delevra

    Kako me smaraju ovi jebeni uskrsi, božići i svi šablonski, ko konjina ciganska zaulareni praznici na koje su ljudi po difoltu srećni jer negde piše da treba da budu srećni. Prethodni dan pičkom svojom uplatili 200 dinara kredita da sad mogu da smaraju njihovim dosadnim smaračkim uskršnjim porukama koje čak ni sami nisu u stanju da smisle.

    Jebale ih poruke. Jebali ih pozivi.

    Ovo govno "hristos voskrese - vaistinu voskrese" k'o sa komunistilke fabričke trake da je sišlo. Pa majku mu jebem, ko da smo svi đuture retardirani pa ponavljamo to govno svake godine...i svake godine isto. Promenite ga nekako majku mu jebem jer smara. Smara!

    npr: "Hristos ustade -Ustade, svaka mu dala". Kreativnosti malo, da bude zanimljivije.

    Sad me keva zove i pita jesam kuvo jaja i šunku jebenu. Nisam kevo teraj se u kurčevinu ćaletvu, nisam. I neću da jedem jebena jaja, vonjate mi svi na jaja koliko ih glođete ko svinje. Podrigujete na njih noćima. Prdite ko rotvajleri. Ulice na štrokava žumanca smrde.

    Poješću picu iz karibika i kolu piti ladnu. I neću da budem srećan zinat! ZINAT!

    mršu pičku materinu.

    Ау брате.. како је ово... ја немам речи.. објашњава.... аууу капа доле

  7. Sad me keva zove i pita jesam kuvo jaja i šunku jebenu. Nisam kevo teraj se u kurčevinu ćaletvu, nisam. I neću da jedem jebena jaja, vonjate mi svi na jaja koliko ih glođete ko svinje. Podrigujete na njih noćima. Prdite ko rotvajleri. Ulice na štrokava žumanca smrde.

    ПОБЈЕДА!

  8. Френки, ваистину, све је како си рек'о.

  9. Ево да се и ја изјадам.
    Пегла ми се од будала које су уз клуб за који навијају само када победе, а нису у животу нити одгледали нити присуствовали утакмици, а да не причам о томе како се разумеју у дати спорт. Битно је да се то лајкује потпрцкивачка страница на фејзбуку, да се диже притисак људима као што сам ја.
    Е халал вам пекмез, једите ми говна.
    Сад ми, некако, лакше.

  10. Пегла ми се од будала које су уз клуб за који навијају само када победе, а нису у животу нити одгледали нити присуствовали утакмици, а да не причам о томе како се разумеју у дати спорт.

    Toooo, sestro!!!

    Kad teško jeeeee
    Kad je loše i kada ti ne ideeeee
    Tebe ćeeeeeee
    Pesma naša voditi do pobede
    Oooooooooo...

  11. I mene muče slične stvari. Nekima je svejedno što će njihov klub osvojiti ligu, bitno nas da zajebavaju.

  12. Имам 50 јура да Болтон неће ући у топ 10, узео кад их је Стоук згазио 5-0, а они говна јебена бију Арсенала данас. Имам још 50 да Јунајтед неће бити шампион, а они јуче говна јебена опет поткпе судију и туку моје Карамеле у последим минутима, уз недосуђен чис' пенал за нас. Имам 45 јура да Вест Хем неће испасти из лиге, а по свему судећи после јучерашњих бодова које су Њукасл и Фулам поклонили фењерашима, пушим буџу и ту. И за крај имам 100 јура да Лил неће бити шампион, јеб'о сам им мртве родитеље ако вечерас бију Лориена! АААААААААААААА, притисак ми је 1000 са 2000!!!111

  13. Odakle ti tolki juri?

  14. pun mi je kurac ovih moderatora kojima je ovaj sajt sve u životu. povraća mi se od njih....

  15. Eddie

    Odakle ti tolki juri?

    Па јебено ваљда имам добар посао. Нисам штрокави студент социјала, ако ме разумеш.

  16. Ahahha. Razumem. :)
    Ali ne bih ja tako bacao pare.

  17. Лололо, Еди. Не знаш ти ништа колико сам ја бацио до сад. Неки овде знају, али цифра није за јавнос'.

  18. Studenti su pičke, je l' tako Dankane?

  19. Тулуме, знаш да јесу. Јебу се за 20 динара и никад немају пљуге.

  20. Jebote, meni bude bedak kad neko na gluposti troši pare.
    Ali kontam da si navučen. lolo

    Je l' si bar nekad dobijo? Ali mnogo. Tipa, 1000 jura.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.