Moram nekom da se izjadam :((

  1. Od sutra! Pa to je loša vest i za mene!

  2. au bre! :((( pa kako ces? kolima? ili ti placaju bus? oces da se preselis u ns?

  3. ne mogu nigde da razmenim novcanicu od 5000 dinara...HA!

  4. Nije još uvek, RD.

    Za početak ima neki bus iz firme tu, ide svakog jutra... za posle ćemo da vidimo, lemajić, sve su opcije u igri :)

    U bre, Pajko, sad si mi to rekao kao da treba iz neke vukojebine da idem u NS da vidim ribe :))

  5. Kolektivna žalost zbog Peđe...

    Ja da imam novčanicu od 5 soma, ne bih sad sedeo ovde...

  6. Nije tako daleko...dolazićeš svaki vikend pretpostavljam...

  7. Ma šalim se, nije još ništa poznato za sutra, ali čućemo se ako bude nešto.

  8. Pedja bolje su ribe tamo i opustenije nego u bg..

  9. Pajko, kao da on ne zna kakve su Novosađanke?!

  10. Uh, RD, sutra je slava, teško izvodljivo i ako se organizujete.
    Nije Nato, u pravu si, nego će da me smara taj put svaki dan, gubi se mnogo vremena.
    Pajko, imadoh već finijeh iskustava sa Novosadjankama :)

  11. Hoće li biti nekog ispraćaja, šator i tako to?

  12. a vidi i cara je lik tamo pa mozes da probas matore masnoguze rave :)

  13. jebi ga reme, pij caj od kamilice i sisaj limun i proci ce :)

  14. Hoće li biti nekog ispraćaja, šator i tako to?

    ovo je krajnje ne rentabilan gost :)

  15. caj od kamilice

    Sa rumom? :) Ma jebe me što sam skroz slomljen, imam 39 temperaturu. Smor, al što ti kažeš proćiće. :)

  16. Od pre 10 godina sam bolestan, ozbiljno, jedva sam skupio pare za invalidska kolica. Drzava nije htela da pomogne ni sa jednim dinarom. Sada imam mogucnost izlecenja. Na VMA se radi presadjivanje maticnih celija, ali ni to nije dzabe, tako da mi sada treba izmedju 25000 i 50000 eura za lecenje na VMA. Ako neko zna nesto, neku rupu u zakonu, neku fintu neka mi javi, ili mozda kako da zaradim pare jos bolje. Eto morao sam nekom da kazem pa makar i vama budaletinama.

  17. pajkoNP
    a vidi i cara je lik tamo pa mozes da probas matore masnoguze rave :)

    E još i to da probam, i to je to :)

  18. nadimam se ja mogu da dam kostanu srz nisam do sad davao al ako treba dajem...kontam da je to to..

  19. pajko hvala al nije to to . To su celije koje se uzimaju iz pupcanika beba. Pa se onda ubrizgavaju bolesnima kao sto sam ja. Hvala ko da si mi pomogo.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.